Pidu käib, aga rege tuleb rautada suvel: kinnisvara – kinnisvaraettevõtjad hoiatavad sügiseste hindade eest

Eesti,
- Updated
©UUed Uudised
Kortermajad

Mais juba 20 protsendini ulatunud aastane inflatsioonimäär tähendab, et kasvavad kõik kulud ja see trend on süvenev. Paljude üürnike jaoks, kes niigi suhteliselt napilt oma kuludega toime tulevad, võib talvel olla valik, kas tasuda omanikule üüriraha ja teenusepakkujaile kommunaalkulude eest või jääda nälga,“ hoiatab 1Partner Kinnisvara tegevjuht Martin Vahter Postimehes.

„Mul on kõigile, ka hetkel endaga kenasti toime tulevatele inimestele, üks väga tõsine soovitus – säästke, pange sel suvel veidikenegi talveks raha kõrvale. Parem minge kalli spaahotelli asemel niisama loodusesse ja tänage end selle mõistliku otsuse eest, kui detsembrikuus oma küttearvet vaatate,“ soovitab ta.

Tema sõnul on perspektiiv ebameeldiv ka üürileandjate jaoks – ei tee paha juba praegu läbi mõelda, kuidas vajadusel käituda rahalistesse raskustesse sattunud üürnikuga.

Kaja Kallase valitsus aga tegeleb omaenda naba imetlemisega.

 

 

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused