PILTUUDIS “Ühe ja ainsa tõe” tsensuur töötab Eestis ruttu, suu suleti teadlastel ja meedikutel

Eesti,
- Updated
©Ekraanitõmmis
Kõik, mis artiklist järele jäi.

Delfi avaldas meedikute ja teadlaste ühispöördumise, milles 103 allakirjutatut kinnitasid, et vaktsiinide mõju on lubatust väiksem ja sotsiaalne survestamine tuleb lõpetada – sellel lool polnud pikka iga, sest uudis ei vastanud “ühe ja ainsa tõe” kriteeriumidele.

Lugu kadus ruttu ka sellise suhteliselt vasakpoolse ja võimutruu väljaande puhul nagu EPL/Delfi. See on veelkordseks tõestuseks, et pandeemia ja sundvaktsineerimise ümber toimuv ei ole aus ja läbipaistev.

EPL/Delfi teeb “faktikontrolli”, kirjutab palju ajakirjandusvabadusest ja sarjab “hügieenivastaseid” – praegu toimuv ei viita kuidagi sellele, et “sõna on vaba”, sest suu pandi kinni lausa teadlastel ja meedikutel.

Loe ka Meedikud ja teadlased tegid ühispöördumise, mis seab vaktsiinide tõhususe kahtluse alla. Delfi eemaldas selle peagi

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused