Põhjamaa Taani olgu Eestile eeskujuks – migratsiooni piiramises

Rubriik Eesti On
Šiiamoslemite mošee Kopenhaagenis. (Foto: Scanpix)

Põhjamaa Taani, kes on oma riigi tegelikult migrante suhteliselt täis lasknud, on ka aktiivseim massirändele vastutöötaja, olles vastu võtnud rida radikaalseid otsuseid (seejuures on taanlastel hetkel sotsialistlik valitsus).

Nii otsustas Taani juba ammu, et pagulastele sotsiaaltoetuste määramisel arvestatakse ka neil olemasolevaid ehteid ja raha; Taanist sai esimene Euroopa riik, mis palub süürlastel tagasi Süüriasse pöörduda, leides, et nende kodumaal on täna piisavalt turvaline elada, ja nüüd otsustas riik ka lõpetada mošeede rajamise välismaiste rahadega, tõrjudes nii Türgit, Saudi Araabiat, Katari kui ka teisi islamimaid, kes seda usku levitavad.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison kirjutab sotsiaalmeedias: “Täna võttis Taani parlament vastu seaduse, millega keelatakse ära välisrahastus mošeede rajamisel. Väga hea otsus. Kuigi lähiajal Eestis veel seda probleemi ehk pole, siis arvestades Euroopa Liidu suunda immigratsiooni armastamisel ja islamiusuliste osakaalu pidevat suurenemist, oleks vaja see ka Eestis ära teha. Lihtsalt ennetamakas tarbetuid probleeme tulevikus, mis hetkel paistavad nii või naa saabuvat.”

Kommentaariumis juhitakse tähelepanu sellele, et selline rahastus on juba käimas: “Eestis on see probleem juba ammu olemas: Ülemiste keskuse taga, aadressil Keevise tn 9 asub saudide poolt omatud ja rahastatud Eesti esimene džihaadi büroo!” kirjutab Georg Kirsberg, kes juhib tähelepanu ka Postimehe artiklile 2016. aasta aprillist: “Kapo: radikaalsuse ilmingud Eesti moslemikogukonnas sagenevad.”

Eesti Ekspress kirjutas tõepoolest 2010. aasta mais: “Salapärane saudiaraablane investeeris Tallinna islamikeskusesse 12 miljonit krooni.”

Nii et Jaak Madisoni hoiatus on igati omal kohal, iseasi, kas liberaalne valitsus seda tahab – Tallinna linnavalitsus on pealinna tulevikku näinud mošee olemasoluga.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused