Poliitkomissarid Tuul ja Karnau kutsuvad oma vihkamisminutites üles konservatiivse mõttelaadiga inimeste kõrvaldamisele

Eesti,
- Updated
©Internet
Kaks vasakliberaalset vihaõhutajat – Harry Tuul ja Andrus Karnau.

Saates “Olukorrast riigis” puhusid saatejuhid Harry Tuul ja eriti tuntud vasakliberaal Andrus Karnau üles igale elualale ulatuvat vihkamist EKRE vastu, mis paneb küsima, kas mitte nemad ise ei soovita ühiskonnal asuda üht rahvusmeelset erakonda elimineerima – just seda saab nende halvasti varjatud vihakõnest välja lugeda.

Räägitu võtab kokku EKRE Riigikogu saadik Paul Puustusmaa:

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“ERR-i teatel valmistub EKRE inimeste füüsiliseks hävitamiseks.

Teatavasti peetakse maksumaksja raha eest üleval ERR-i (Rahvusringhääling), milline aga edastab erinevates kanalites meelelahutuse kõrval ka pidevalt vihkamisminuteid EKRE ja konservatiivide suunas, tehes seda juba pikki aastaid ning tasakaalustamata moel e. andmata siinjuures sõna vastaspoolele.

Tõenäoliselt on ERR-i juhtide eesmärk suurendada toetust liberalismile, tasalülitada ja kustutada ühiskonnast konservatiivse maailmavaatega inimesi ning rünnata traditsioonilisi väärtusi. Mõningat edu on ka märgata, sest aastatepikkune töö on ilmselgelt mõningast vilja kandnud ja nii mõnigi lihtsameelne on propagandavõrku kinni jäänud.

Tänastel vihkamisminutitel Raadio 2 demagoogiasaates “Olukorrast riigis”, kus EKRE suunalisi vihkamisminuteid vedasid Andrus Karnau ja Harry Tuul, teatas Karnau muuhulgas, et EKRE asub füüsiliselt hävitama oma maailmavaatelisi vastaseid.

Jõudes saate viimastel minutitel taas ühte patta toppida saksa natsionaalsotsialistid (natsid), vene sotsiaaldemokraatide poolt loodud vene riigi (s.o Nõukogude Liit) ja EKRE, ütles äärmusliberalistist ERR saatejuht, et EKRE evib kunsti osas sama arvamust (mis hea, mis halb).

Et alguses olevat see EKRE jaoks küll lihtsalt kunstiküsimus, kuid tulevikus hakatakse inimesi kustutama – alguses moraalselt, seejärel füüsiliselt. Abikomissarist saatekaaslane Harry Tuul vastas Karnau väite peale kindlalt: “Ma olen nõus!”

Mis jama see siis Karnau poolt oli?

Aus vastus – samasugune, lihtsameelsetele mõeldud demagoogiline ja ideoloogiline verbaalne väljaheide, kui seda levitasid omal ajal massiliselt nõukogude komissarid ja ideoloogiatöötajad neile poliitiliselt vastuvõetamatu läänemaailma suunas. Seega polegi Andrus Karnau midagi muud kui labane komissar.

Ent suurem küsimus püstitub taas SELLISE, rahva raha eest hullumeelsust levitava ERR-i vajadusest. Kas tõesti peab rahva raha eest pidama üleval veel ühte liberaalset ideoloogilist meediamaja? See ei ole ju ERR-i ülesanne! Seda sama teevad, erinevalt ERR-ist täiesti seaduslikult ja oma raha eest, erakanalid – alates Ekspress Grupist (Päevaleht, Delfi) ja lõpetades TV3, Kanal 2, Raadio 2, KUKU-raadio ning Postimehe ja Äripäevaga.”

Uute Uudiste toimetus lisab, et kõik sellised EKRE vastu viha õhutavad sõnavõtud on suunatud ühele – saavutada see, et EKRE ja rahvusmeelne konservatism üldse poliitiliselt maastikult ja ühiskonnast eemaldada.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused