Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Põlissoomlaste esindaja Olli Kotro: Euroopa Liitu on seni juhtinud superriiki ja Brüsseli ülemvõimu tahtvad inimesed

14.05.2019
Põlissoomlaste esindaja Olli Kotro.
© UU

Tallinnas Mustpeade majas toimus teisipäeval kõnekoosolek, millel esinesid Euroopa rahvuslaste esindajad.

Põlissoomlaste esindaja Olli Kotro tuletas meelde, et Eestil on tulnud palju oma sõltumatuse eest võidelda ja seetõttu teavad eestlased, mis on vabadus. Tema sõnul on Euroopa probleemiks see, et liitude loomine on alati väga halvasti lõppenud.

“Me oleme alati koostöö poolt, kuid häda on selles, et Euroopat on juhtinud inimesed, kes soovivad ühtlustatud ja harmoneeritud Euroopa superriiki oma armee ja kogu pädevuse andmisega Brüsselile,” rääkis ta. “Põlissoomlased ei saa seda aktsepteerida ja seetõttu soovime koostööd kõigi rahvusmeelsete patriootiliste jõududega, kes toetavad koostööd ebaseaduslikku sisserände ja islamiseerimise vastu ning kristliku maailma eest. Me ei soovi, et Brüsseli juhtide mudelit, mis teenib suurte huve, aga unustab väikesed.”

Olli Kotro sõnul saab eurooplane olla ka erinevaid keeli kõneledes ja olemata eurofanaatik, ning ühtse Euroopa nimel ei pea kõiki rahvaid ühe reegli järgi tantsima panema. Ta avaldas lootust, et uus Euroopa Parlament saab olema rahvusmeelsete jaoks edukas, sest vana Euroopa Liidu mudel on läbi kukkunud, kuna seal on kõik riigid ja majandused ühte pandud ning ühed maksavad teiste võlgade eest.