Politsei saatis riigist välja alžeerlase, nigeerlase, moldovalase ja kaks türklast

Eesti,
©Uued Uudised
Võõrad üritavad ebaseaduslikult Eestisse pääseda ka Tallinna lennujaama kaudu. Pilt on illustratiivne.

Politsei saatis riigist välja neli välismaalast, lisaks lahkus Eestist ka üks varem lahkumisettekirjutuse saanud välismaalane.

Eelmise nädala reedel koostas politsei ettekirjutuse Eestist lahkumiseks 1972. aastal sündinud Alžeeria kodanikule, edastas Põhjja prefektuur. Peale viisa kehtivusaja lõppemist viibis mees Eestis kaks kalendripäeva seadusliku aluseta. Talle määrati üheks kuuks sissesõidukeeld.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Samal päeval juhtis 1980. aastal sündinud Moldova kodanik mootorsõidukit omamata selleks vastava kategooria juhtimise õigust. Mehele koostati väärteoprotokoll ning ta toimetati kinnipidamiskeskusesse. Samuti koostati mehele ettekirjutus Eestist lahkumiseks 30 päeva jooksul ja määrati sissesõidukeeld kolmeks aastaks, sest ta viibis Eestis ebaseaduslikult 21 päeva.

Laupäeval soovis Tallinnast Istanbuli lennata Nigeeria kodanik. Selgus, et mees on Eestis viibinud 312 päeva ebaseaduslikult. Talle koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks ja määrati kolmeks aastaks sissesõidukeeld. Mees lennule ei jõudnud.

Samal päeval saabus lennuga Istanbulist Tallinnasse 1980. aastal sündinud Türgi kodanik. Mehel puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki, tingimusi ja puudusid Vabariigi Valitsuse määrusega 169 sätestatud erisused. Talle koostati piiril väljastatud sisenemiskeeld ning tema viisa tunnistati kehtetuks. Mees lahkus lennuga Istanbuli.

Laupäeval lahkus Tallinnast Istanbuli 1973. aastal sündinud Türgi kodanik, kellele oli koostatud 5. mail ettekirjutus Eestist lahkumiseks. (BNS)

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused