Politsei saatis riigist välja neli ebaseaduslikult Schengeni ruumis viibunud välismaalast

Eesti,
©Uued Uudised
Süürlane süüdistab Politsei- ja Piirivalve Ametit. Pilt on illustratiivne.

Politsei saatis riigist välja ühe Egiptuse, ühe ühe Ukraina, Ameerika Ühendriikide ja ühe Mehhiko kodaniku.

Eelmise nädala reedel koostas politsei ettekirjutus Eestist lahkumiseks 30 päeva jooksul 1993. aastal sündinud Egiptuse kodanikule, kes viibis Schengenis riikides ebaseaduslikult kümme päeva, edastas Põhja prefektuur. Sissesõidukeeldu talle ei määratud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Samal päeval viis politse läbi illegaalmenetluse 1984. aastal sündinud Ukraina kodaniku suhtes. Mees viibis Schengeni riikides seadusliku aluseta 17 päeva. Talle koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks 30 päeva jooksul, sissesõidukeeldu mehele ei määratud.

Ka viis politsei eelmise nädala reedel läbi illegaalmenetluse 1993. aastal sündinud Ameerika Ühendriikide kodaniku suhtes. Mees viibis Schengeni riikides seadusliku aluseta kokku 80 päeva. Talle koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks 30 päeva jooksul. Sissesõidukeeldu mehele ei määratud.

Laupäeval viis politsei läbi illegaalimenetluse 1994. aastal sündinud Mehhiko kodanikust mehe suhtes. Mees oli Schengeni alal viibinud ebaseaduslikult 1327 päeva, neist kolm Eestis. Mehele määrati kiirmenetluses trahv 300 eurot ja koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks. Samuti määrati talle sissesõidukeeld üheks aastaks. (BNS)

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused