Põnevaim poliitikasaade “Räägime asjast” naaseb suvepuhkuselt

Eesti,
- Updated
Martin Helme, Mart Helme
©Erik Prozes/Postimees
Martin ja Mart Helme.

Juba eeloleval pühapäeval, 2. septembril kell 11 saab Tre Raadio, Ring FM ja Kuressaare Pereraadio sagedustelt taas kuulata otsekohest ja paljastavat poliitikasaadet “Räägime asjast”, mida veavad Mart ja Martin Helme.

Martin Helme ütleb kuulajatele edasi, et Eesti parim poliitikasaade jätkab sama teravat joont, tõmbab maski libauudistelt ja räägib asjadest just sellistena, nagu need on.

Rahvuskonservatiivsest maailmavaatest lähtuvas saates käsitlevad Mart ja Martin Helme nii sise- kui välispoliitilisi teemasid. Mõistagi tulevad saatesse ka külalised ning portaal Uued Uudised teeb sellest ka lühendatud tekstilise kokkuvõtte.

Saade “Räägime asjast” ootab vanu ja uusi kuulajaid, sest vaid sellest eetrist kuuleb poliitkorrektsusest ja valelikkusest moonutamata teemakäsitlusi! Kohtumiseni juba pühapäeval kell 11!

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused