Poola annab Eesti ja kogu Baltikumi õhuturbe üle prantslastele. Dziękuję, Polska!

Eesti,
- Updated
©UU
ungari NATO

Tuleva nädalal neljapäeval võtavad Prantsusmaa õhuväelased Eesti, Läti ja Leedu õhuruumi turvamise Ämarist üle Poola õhuväe üksuselt.

Neljapäeval leiab Ämari lennubaasisaset  Balti õhuturbe missiooni rotatsiooni vahetustseremoonia, kus Poola õhuväelt võtavad Balti riikide õhuruumi turvamise Ämarist üle Prantsuse õhuväelased. Seoses eriolukorraga toimub tseremoonia sel korral vähendatud mahus.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Poola õhuväelased võtsid Eesti, Läti ja Leedu õhuruumi turvamise Ämarist Tšehhi õhuväelastelt üle 2. jaanuaril.

Prantsusmaa õhuväe lennusalk kasutab Balti riikide õhuruumi valvamiseks viit hävitajat Mirage 2000-5. Prantsusmaa üksuse suuruseks on umbes 200 õhuväelast.

Eesti ei ole veel õppinud hindama Visegradi riikide panust meie kaitsmisesse ega toetama teda selle eest muudes valdkondades, samas kui Lääne-Euroopat tuuakse kogu aeg eeskujuks ja nende panuse andmist kasutatakse ära siis, kui kusagil EL-is milleski järele antakse.

Uued Uudised annavad poolakatele edasi tänusõnad meie taeva kaitsmise eest.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused