Portaal Objektiiv: YouTube on asunud rünnakule sõnavabaduse vastu

Eesti,
- Updated
Portaal Objektiiv.

Portaal Objektiiv saatis teele oma esimese uudiskirja, mille käimalükkamiseks on traditsionalistide meediakanalil täna tõsine põhjus.

“Me seisame silmitsi üha intensiivsemate rünnakutega sõnavabaduse vastu, mis ilmnevad suurte meediamajade ja sotsiaalmeedia korporatsioonide püüetes vaigistada konservatiivide häält ja tsenseerida nende mõtteavaldusi erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel, nagu Facebook, Twitter ja YouTube, kui mainida vaid mõningaid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Hiljuti on ka Objektiivi tabanud YouTube’i rünnak, mille tulemusel on massiliste, ebaõiglaste ja ilmselgelt koordineeritud kaebuste tulemusel eemaldatud viimase nädala jooksul YouTube’ist juba neli Objektiivi videot! Pole kahtlust, et kodumaiste pealekaebajate eesmärgiks on Objektiivi kanali sulgemine.

Objektiivi videod on meie enda kanalil ka edaspidi vaadatavad, ent kõige populaarsemalt voogedastusplatvormilt on mitmed “Fookuses” saated ja isegi minu intervjuud tänase rahandusministri Martin Helme ja sõjaajaloolase Jüri Kotšineviga ebaõiglaste ja absurdsete “vihakõnesüüdistuste” alusel ära kustutatud.

Sellises olukorras on eriliselt oluline, et Objektiivi kasutuses oleks otsene suhtluskanal oma lugejatega! Just seda kujutab endast käesolev uudiskiri, mis võimaldab meil teavitada Teid olulistest artiklitest ja arengutest meie portaalis.

Uudiskirja käimalükkamine on Objektiivi töös suur samm edasi, kuid head uudised ei lõppe siia. Üha kestev Objektiivi jõulukampaania jõudis rekordilise ajaga oma eesmärgini, mis tähendab, et kasvav hulk Eesti inimesi peab meie portaali tegevust vajalikuks.

Tänan südamest kõiki meie häid toetajaid ja lugejaid!

Ühtlasi toonitan, et kampaania kestab edasi ja iga lisaannetus aitab meil oma tööd tõhustada ja parandada. Objektiivi eesmärgiks on kasvatada oma töökollektiivi ja seada sisse suurem ja võimsam videostuudio, et panna avaliku arvamuse väljal üha jõulisemalt kõlama Eesti maad, rahvast ja kultuuri austavate konservatiivide hääl.

Seega, kui te veel pole seda teinud, siis palun andke oma panus selleks, et meie portaal võiks veel suuremate sammudega edasi areneda! Eriti tänuväärne on see, kui lisaks ühekordsele toetusele teete Objektiivile ka igakuise püsiannetuse.

Soovin Teile kaunist advendiaega, head lugemist ning tänan veelkord südamest kõiki Objektiivi toetajaid!”

Markus Järvi, Objektiivi peatoimetaja

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused