Postimees: asendustegevused röövivad Taavi Rõivase valitsuse otsustusvõime

Eesti,
- Updated

Valitsus arutab tundide kaupa 700-leheküljelisi ülevaateid riigi toimimisest, saadab tagasi tooreid seaduseelnõusid ja nendib, et võiks kiiremini ja paremini, kuid sisuliste otsusteni ei jõuta – selliste sõnadega on nii mõnigi kabinetiliige iseloomustanud praeguse valitsuse tegevust, kuulutab online Postimees 1.

Postimees kirjutab muu hulgas:

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Rõivas on ise oma valitsuse tegevust kõige tabavamalt iseloomustanud: peenhäälestamine. Sel juhul aga ongi sisulisi ja kaugelevaatavaid otsuseid liiast oodata.

Kuid hoolimata iganädalastest pressikonverentsidest, kus valitsus oma positiivseid saavutusi esitleb, kuuleb Rõivase ministrite suust rahulolematuid hinnanguid. Postimehe andmeil on Rõivas elanud otsustamatuse, peamiselt jutupunktidele tugineva juhtimisstiili tõttu üle oma ministrite telefoniboikoti – teatud ajal ministrid lihtsalt ei vastanud igale valitsusjuhi kõnele.

Foto: Mihkel Maripuu/Postimees

________

  1. Tuuli Koch, Anneli Ammas. Asendustegevused röövivad valitsuse otsustusvõime. (Postimees)

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused