Presidendina põrunud Kersti Kaljulaid soovib Eestist jalga lasta, nagu tegi ka Ilves

Eesti,
©UU
Kadrioru loss

Oma ametis ilmselgelt läbikukkunud ja lõpuks ka ise sellest aru saanud president Kersti Kaljulaid, kes pole algusest peale ka rahva usaldust võitnud, soovib kiiremas korras Eestist jalga lasta ning kandideerib veel enne ametiaja lõppu OECD peasekretäriks.

Hädavariandina riigipeaks pandud Kaljulaid, kes on meelde jäänud rahva lõhestajana on seega kindel, et teda ei toeta järgmisel aastal toimuvatel presidendivalimistel ka ükski erakond ning tema ainus soov on siit häbiga jalga lasta, nagu tegi seda ka tema eelkäija Toomas Hendrik Ilves, kes läks ajalukku oma “ärmatamisega”.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Uudisteagentuur BNS andis teada, et Eesti suursaadik OECD juures Clyde Kull andis neile üle dokumendid, millega Eesti esitab enda kandidaadiks OECD järgmise peasekretäri kohale Kersti Kaljulaidi, kes asuks valituks osutumisel uude ametisse siiski alles pärast presidendi ametiaja lõppu, kuid see ei muuda tema vaikivat tunnistamist läbikukkumisest ja soovi mitte jätkata.

Kersti Kaljulaid on president, kes lubas ametisse asudes suhtuda erapooletult kõikidesse erakondadesse, kuid mõni aeg hiljem hakkas ta sisepoliitikat õõnestama, jõudes selleni, et mustas välismaal Eestit ning teatas, et vihkab rahvuskonservatiivset erakonda. Lisaks tegi ta kohatuid avaldusi ka muul moel, näiteks ilmudes parlamendi ette sõnumiga kampsunis.

Presidendi ametiaeg lõpeb 2021. aasta oktoobris.

OECD on Majandusliku Koostöö ja Arengu Organisatsioon, mis ühendab endas kõrgelt avatud turumajandusega demokraatlikke ja inimõigusi austavaid riike. Eesti liitus OECD-ga 2010. aastal. Organisatsiooni peakorter asub Pariisis. OECD liikmesriigid teevad tihedat koostööd, jagades oma kogemusi ning otsides koos lahendusi ühistele probleemidele.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused