Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Vaat sulle “putiniste”: Putinile ei meeldi tõrvikurongkäigud

-
06.03.2022

Näib, et Vladimir Putin on Eesti valitsusega ühte meelt vähemalt selles, mis puudutab tõrvikurongkäike. Nimelt rääkis Putin äsja, kuidas Balti riikides on äärmuslasi, keda Venemaal omakorda ei leiduvat. Muu hulgas mainis ta selles kontekstis ka tõrvikurongäike Baltimaade pealinnades. Nii, et jutud EKRE seostest Putiniga võiks nüüd küll igaveseks ära unustada, sest sellised „infooperatsioonid“ lihtsalt ei päde.

Lisaks viibutati näppu Balti riikide suunas selle pärast, et siin levitatakse Venemaa vastast hüsteeriat.

„Hoiatame Vilniust, Riiat ja Tallinnat nende vallandatud Vene-vastase psühhoosi tagajärgede eest vastutust võtma. Nõuame nende riikide pädevatelt võimudelt viivitamatuid meetmeid Venemaa diplomaatiliste ja konsulaaresinduste ning nende töötajate kaitseks 1961. aasta diplomaatiliste suhete ja 1963. aasta konsulaarsuhete Viini konventsioonide range järgimise raames,“ ütles Vene välisministeeriumi ametlik esindaja Maria Zahharova.

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond ja selle noorteorganisatsioon “Sinine äratus” on korraldanud vabariigi aastapäeval Soome ja Läti eeskujul emotsionaalset tõrvikurongkäiku üheka aastat.

Kuigi inimesi on seal alati palju, on siinsed liberaalsed poliitikud, peavoolumeedia ja niinimetatud eliit seda rahvuslikku ja rahumeelset ettevõtmist halvustada või ignoreerida.