PUUST JA PUNASEKS: Konservatiivse Rahvaerakonna saadikud jagasid Riigikogus kolleegide harimiseks infobukletti Rail Balticu kohta

Eesti,
- Updated
IMG_8760

Täna viisid Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni liikmed kõigile oma Riigikogu kolleegide lauale värske bukleti „Kas Eesti vajab Rail Balticut?“, mis sisaldab sõltumatu ekspertgrupi seisukohti, analüüsi ja järeldusi. Brošüüri koostaja ja väljaandja on majandusdotsent Endel Oja.

Brošüüri enam kui 30 leheküljel selgitatakse, miks on uue, kitsarööpmelise raudtee rajamine Eestisse kahjulik nii majanduslikult, sotsiaalselt kui ka keskkondlikult.
Kirjutises lükatakse ümber mitmed müüdid, mida levitavad nii valitsus kui ka Rail Balticu pooldajad.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Buklett sisaldab ka pöördumist riigikogulaste poole: “Riigikogulane! Rail Balticu ratifitseerimisel hääletades vastutad Sa oma südametunnistuse ja oma valijate ees. Küsi siis mõlemalt, kas nad soovivad Rail Balticut või hoopis paremat raudteelahendust Eestile ja meie naabritele? Sul on võimalik Rail Balticu ülepeakaela tulemisele pidur peale tõmmata, andes valitsusele aega analüüsida Eesti kasulikumaid lahendusi. Anname valitsusele aega läbirääkimisteks Läti ja Leeduga ühishuvi leidmiseks, valmistumiseks Euroopa Liidu järgmiseks eelarveperioodiks, mille kohta täna puudub igasugune selgus. Loodame, et käesolev sõltumatu ülevaade Rail Balticust ja selle tagajärgedest Eestile aitab Sul langetada otsuse, mida ootab valdav enamik eestimaalasi! Valimistel näeme!”

Konservatiivide fraktsiooni esimehe Martin Helme sõnul ei saa enam ükski Riigikogu rahvasaadik pugeda enam vabanduse taha, et ei ole kursis Rail Balticuga hävitava mõjuga Eesti majandusele ja keskkonnale.

Riigikogu saalis puhkes brošüüri jagamise peale arutelu, kas Riigikogu saalis ikka tohib vabalt infomaterjali jagada. Infomaterjali jagamise vastu võtsid sõna kummalise mõttemaailmaga keskerakondlane Viktor Vassiljev ning reformierakondlasest Rail Balticu aktivist Kristen Michal.

UU

 

 

 

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused