Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

“Räägime asjast”: Briti kohtusüsteem represseerib islamimaffia pedofiiliakuritegude paljastajaid

-
03.06.2018
Pikett Briti saatkonna juures 2.06.18
© UU

Laupäeval korraldas EKRE noorteliikumine Sinine Äratus piketi Suurbritannia saatkonna ees Tallinnas, et juhtida tähelepanu rahvuslaste sõnavabaduse piiramisele Ühendkuningriigis.

Pühapäevases “Räägime asjast” saates külalisena käinud Sinise Äratuse liider Ruuben Kaalep rääkis, et paarkümmend EKRE ja selle noorteorganisatsiooni liiget, pluss kaks britti, korraldasid aktsiooni saatkonna ees sealse immigratsioonivastase õigusaktivisti Tommy Robinsoni toetuseks.

Pikett kestis umbes tund aega, peeti kõnesid ja anti Londonile teada, et eestlased on kohtuliku omavoli vastu. Kui SAPTK varasem protest Briti saatkonna ees väikese Alfie Evansi tapmise vastu Suurbritannia meditsiinisüsteemi poolt aeti Eesti politsei poolt laiali, siis see üritus kulges sujuvalt.

Tommy Robinson on noor mees, kes toob avalikkuse ette islamimaffia koletu vägivalla noorte inglise tüdrukute kallal, mis on kestnud pikki aastaid – pedofiilid sunnivad neid keha müüma, tarvitavad nende kallal vägivalda ja karistavad julmalt. Tegu on lausa tööstusmahuga pedofiiliaga, mida Briti riik üritab igati varjata, sest tegu on moslemitega ja neid kaitstakse. Suurbritannia on massiimmigratsiooni tõttu muutumas islami kontrolli all olevaks riigiks.

Mitmed neist kaabakatest on siiski kohtu alla saadud ja Tommy Robinson on neid istungeid kajastanud, saades kaela kogu Suurbritannia korrumpeerunud kohtusüsteemi. Kummalisel kombel polegi tegu mitte konservatiiviga, vaid Tommy peab ennast liberaaliks. “Ta on liberaal, kes on saanud aru süsteemi täielikust mandumisest ning nüüd rünnatakse juba ka temasuguseid,” selgitas Ruuben Kaalep. “Tommy Robinson kaitseb ka geisid moslemite rünnakute eest ja üritab inimestele tõestada islami inimvaenulikkust, aga teda ei usuta.”

Martin Helme tuletas meelde, kuidas EL ründab Ungari ja Poola kohtureforme, kuid pigistab samas silmad kinni Briti kohtute ebaõigluse ees. Tommy Robinson on saanud väga absurdseid süüdistusi. Viimane juhus oli see, kus ta filmis üht islamimaffia kohtuistungit, seepeale aga toodi kohale lausa eriüksus, kes ta vahistas, kohtunik mõistis mehele neljaminutilise istungi ajal, kus talle ei lubatud isegi advokaati, kaheksa kuud vangistust, millest tuleb tal kolm reaalselt ära istuda.

“Moslemitele tagatakse kõik õigused, isegi halal-toit, aga neid, kes paljastavad islamipedofiilia, represseeritakse,” lausu Martin Helme. “Seejuures keelas kohtunik ka juhtumi kajastuse meedias ja keegi sellest ei kirjutanudki. Tommy saadeti vanglasse, mis on islamimaffia mõju all, et ta seal lihtsalt tapetaks.”

Ruuben Kaalep lisas, et Tommy Robinson pole ainus represseeritu, rahvuslastest aktivistid Martin Sellner, Brittany Pettibone ja Lauren Southern saadeti märtsikuus Suurbritannia piirilt tagasi, et takistada neid oma vaateid levitamast. Korduvalt on Suurbritanniasse sissesõidukeelu saanud ka USA aktivist, islamiterrorismi paljastaja Richard Spencer.

“Väidetakse, et Suurbritannias on võimul konservatiivne valitsus, aga vanast heast Inglismaast pole enam midagi järel. Sealt sai kunagi alguse demokraatlik õigussüsteem, aga nagu Tommy Robinsoni juhtum näitas, on kasutusele võetud Ladina-Ameerika huntade meetodid,” rääkis Ruuben Kaalep.

Mart Helme tõi Suurbritanniaga seoses välja ka Šoti separatismi, mida EL igati õhutab, et Brexitile “ära teha”, samas kui samal moel iseseisvust nõudev Kataloonia on maadligi surutud.

Märtsis Kataloonias käinud Martin Helme ütles, et sealne iseseisvusliikumine on maha surutud, majadelt on kadunud selle maa lipud, mille üle sealne rahvas on alati uhke olnud ning nende liidrist Carles Puigdemont on tehtud kurjategija. See on taas üks Lääne “demokraatia” hävitatud rahvuspiirkond.

Mis aga puutub Sinise Äratuse piketti, siis ka Eesti peavoolumeedia tegi sellest pilte hetkel, kui paar inimest alles lippe lahti rullisid, kui aga rohkem inimesi kohale tuli, siis enam ei filmitud. Martin Helme sõnul on sellised ajakirjanikud Suurbritannia repressioonimehhanismi järgmised ohvrid, kuigi Lääne ajakirjandus on samuti korrumpeerunud, tema tegevuses pole mingit läbipaistvust, levitatakse teadlikult valeandmeid  ja ajakirjanikud on asunud iseennast tsenseerima, et olla võimudele meeltmööda.