Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

“Räägime asjast”: Rail Baltic loob soodsa pinnase suurkorruptsiooniks

-
22.05.2017
Laadime sisu...

Pühapäeval, 21. mail, eetris olnud raadiosaates “Räägime asjast” väljendas Mart Helme arvamust, et Rail Balticu projekt pakub võimalusi hiiglaslikuks korruptsiooniks. Helme lubas, et enne järgmisi valimisi tuletatakse valijatele meelde kõik need poliitikud, kes on Rail Balticu poolt olnud.

Lisaks Mart Helmele osalesid saates Martin Helme, Henn Põlluaas ja Rail Balticu teema arutamisel Endel Oja. Mart Helme hinnangul on Keskerakonna noored ambitsioonikad poliitikud valitsusse minnes avastanud, et Rail Balticu projekt kätkeb endas hiiglaslikke korruptsioonivõimalusi – sinna on tema sõnul sisse kirjutatud kümneid miljoneid, mida on võimalik jagada sõpradele ja seltsimeestele, valimiskampaaniateks ja iseendale.

“Olen võinud kogeda, et inimene on nii suur siga, kui olla lastakse, ja poliitikud seda enam – topelt,” ütles Konservatiivse Rahvaerakonna esimees.

Mart Helme lubas, et EKRE ei jäta enne järgmisi valimisi meelde tulemata neid poliitikuid, kes on seoses Rail Balticuga käitunud vastutustundetult ja olid valmis ohverdama maksumaksja raha ja eesti rahva heaolu ulmelise raudteeprojekti nimel.

“Kõik need, kes Rail Balticu poolt on, kõik need inimesed me rivistame teatud nimekirjadesse ja neid nimekirju tiražeerime nii massiivselt, et absoluutselt iga inimene Eestis, kes natukenegi poliitika vastu huvi tunneb, saab teada, nii nagu kooseluseaduse puhul, et need inimesed on sisuliselt oma rahva reeturid,” rääkis Mart Helme.

“See võitlus ei lõpe isegi siis, kui see leping ratifitseeritakse,” lubas Helme, lisades samas, et EKRE ja Vabaerakonna fraktsioonid riigikogus ei suuda takistada selle leppe ratifitseerimist.

“Me püüame selle teha võimalikult raskeks,” lubas Henn Põlluaas.

Kuula saadet siit: Räägime asjast, 21.05.2017.

Allikas: Objektiiv