Raha eraldamine pereväärtuste toetuseks pani Eesti Päevalehel “häirekellad tööle”

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Kui tualettpaber veel defitsiit oli, siis nimetati selliseid väljaandeid peldikupaberiks. Pilt on illustratiivne.

Vasakäärmuslased enam isegi ei varja seda, kuidas nad senist ühiskonnakorraldust lammutada kavatsevad – ja sealhulgas ka nende hääletoru EPL.

Retooriliselt küsiva pealkirja “Valitsus hakkab enne referendumit perekampaaniat tegema?” all räägitakse sellest, et “riigikogus on ärevust tekitanud tuleva aasta riigieelarve, mille järgi paistab valitsus justkui juba tahtvat suunata kuni pool miljonit eurot kampaaniaks, mis hakkab õpetama õigeid pereväärtusi. /../ minister Solmani slaididel on selle punkti all „korraldatakse pereväärtuste kampaania perekonna, turvaliste peresuhete, laste kasvatamise, lasterikkuse, abielu, ema ja isa ning vanavanemate rolli väärtustamiseks”.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mis selles siis ebanormaalset on? Aga loost selgub, et nii reformierakondlase Maris Lauri kui EPL-i arvates on, sest see olevat “tagaukse kaudu eelarve toel referendumikampaania tegemine.”

Nii on referendumi vastu olevad Reformierakond ja sotsid tõstnud kisa ehk “turvaliste peresuhete, laste kasvatamise, lasterikkuse, abielu, ema ja isa ning vanavanemate rolli väärtustamine” on nende jaoks tohutu seaduserikkumine ja vandenõu.

Minister Riina Solman selgitab, et rahaeralduse taga on riigi halvenev demograafiline olukord, mis paneb välja töötama sündimust toetavate meetmete pikaajalise visiooni ja tegevuskava, kusjuures tahetakse tõsta inimeste teadlikkust rahvastikuprobleemidest. Ilmselt see EPL-ile ei meeldigi, sest nii varjutatakse elu mitteandva homoseksualismi propageerimist.

Kommenteerib poliitikavaatleja Harri Kingo: “Nagu aga ütleb tark ja objektiivne Eest Päevaleht, see kampaania ja see summa “pani häirekellad tööle.” No tõesti – 500 000 eurot… ja milleks?

Kuidas on meie homosõbralikus riigis, kus opositsioon pingutab kõigest väest, et traditsiooniline abielu asendada homoabieluga, võimalik, et hakatakse äkki meest, naist ja lapsi kui peret, kui perekonda esile tõstma? Selle väärtust propageerima? Ja sellele eraldatakse kosmiline summa – tervelt pool sellest rahast, mis on eraldatud kõikvõimalikele LGTB+ MTÜ-dele?

Ennekuulmatu! Tuleb hakata tegema seakisa! Abielu kui mehe, naise ja laste osas on lubatud vaid “EI”-kampaania. Mingit “JAH”-kampaaniat pole vaja! See tuleb maha tampida. Koos selle vaenlase, kurja Solmaniga! Kas te siis ei kuule – häirekellad löövad!”

Eesti Päevaleht on võtnud homoabielude seadustamise ja traditsioonilise perekonna lammutamise oma elutööks – kirjutab ju ka nende erikorrespondent Krister Paris, et vaja olevat seadustada sooneutraalne abielu, küsimus olevat kaugelt laiem homoabieludest.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused