Rahandusminister Martin Helme võttis käsile aastalõpusünnitajatele olulise seadusemuudatuse 

Eesti,
©UU
Seadusemuudatus likvideerib ebavõrdsuse, kus aasta lõpus sünnitustoetuse saajad peavad suuremat tulumaksu maksma. Pilt on illustratiivne.

Rahandusminister Martin Helme on andnud käsu ära lahendada nende sünnitajate lisatulumaksu probleem, kes sünnitavad aasta lõpus.

Postimehe andmetel alustas ministeerium pärast ministrilt saadud suunist seadusemuudatuse eelnõu koostamisega. Valmis loodetakse sellega saada enne seda, kui uus aastalõpp sünnitajaid jällegi “ahistama” hakkab.

Nimelt on tulumaksuseaduses lünk, mis paneb aasta lõpus sünnitushüvitise saanud naised maksma suuremat tulumaksu. Tegemist on varem seadusandlusesse lipsanud apsuga, mida uus minister peab nüüd korda ajama.

Kommentaarid

2 commentsOn Rahandusminister Martin Helme võttis käsile aastalõpusünnitajatele olulise seadusemuudatuse 

  • Avatar
    Mati ilves

    Me kõik oleme kõikidega võrdsed,naistel tihtipeale raskemad tööd.Kuid palju väiksemad palgad,ka see et sünnitatakse peaks olema ametnike poolt paremini läbi mõeldud.

  • Avatar

    Kui juba siis äkki võtaks käsile ka selle “augu” millega mitte-jätkusuutlike kommete propageerimisele raha antakse – lgbt ja mis nad seal kõik on.
    Ja jõudu Varrole tema võitluses 😉

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused