Rahvas protesteeris Majandusministeeriumi ees seoses vassimistega Rail Balticu asjus

Eesti,
- Updated

26. jaanuaril toimus Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ees kodanikuaktivistide algatusel pikett, mis oli põhjustatud seoses varjamiste ja vassimistega Rail Balticu trassi rajamise ümber.

Sõna võtsid Tuuli Stewart, Rein Einasto, Martin Helme, Igor Gräzin, Peeter Ernits ja paljud teised. Rahva ette kutsuti ka majandusministeeriumi esindaja Kristjan Kaunissaare, kelle lühike, puudulik ja sisutühi ülesastumine kukkus läbi ning mees lahkus vilekoori saatel. Rahvas väljendas pahameelt ja pettumust, et suurte lootustega alustanud uus valitsus ajab tegelikult samasugust teerulli- ja kabinetitaktikat nagu eelminegi. Vahetunud on vaid toolid ja inimesed, aga kartellierakondadele omane salatsemine, vassimine ja asjade jõuga läbisurumine jätkub endise hooga.

Valitsus aga kiitis neljapäevasel kabinetinõupidamisel heaks Rail Balticu kokkuleppe sõlmimise ning andis peaminister Jüri Ratasele volitused leping Eesti poolt 31. jaanuaril Tallinnas toimuval Balti riikide peaministrite kohtumisel allkirjastada.

UU

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused