Rahvas protesteeris Majandusministeeriumi ees seoses vassimistega Rail Balticu asjus

Eesti,
- Updated

26. jaanuaril toimus Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ees kodanikuaktivistide algatusel pikett, mis oli põhjustatud seoses varjamiste ja vassimistega Rail Balticu trassi rajamise ümber.

Sõna võtsid Tuuli Stewart, Rein Einasto, Martin Helme, Igor Gräzin, Peeter Ernits ja paljud teised. Rahva ette kutsuti ka majandusministeeriumi esindaja Kristjan Kaunissaare, kelle lühike, puudulik ja sisutühi ülesastumine kukkus läbi ning mees lahkus vilekoori saatel. Rahvas väljendas pahameelt ja pettumust, et suurte lootustega alustanud uus valitsus ajab tegelikult samasugust teerulli- ja kabinetitaktikat nagu eelminegi. Vahetunud on vaid toolid ja inimesed, aga kartellierakondadele omane salatsemine, vassimine ja asjade jõuga läbisurumine jätkub endise hooga.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Valitsus aga kiitis neljapäevasel kabinetinõupidamisel heaks Rail Balticu kokkuleppe sõlmimise ning andis peaminister Jüri Ratasele volitused leping Eesti poolt 31. jaanuaril Tallinnas toimuval Balti riikide peaministrite kohtumisel allkirjastada.

UU

 

One commentOn Rahvas protesteeris Majandusministeeriumi ees seoses vassimistega Rail Balticu asjus

  • Avatar
    Margus Peterson

    ah et antsipi ja partsujuku öirooppasse saamise diili hinnaks oligi
    eesti maa ja rahva võlavõllasse saatmine?!?!?! riigi reetmine on
    liiga leebe nimetus asjale. ega`s midagi – mahtra vol 2.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused