Rahvuskonservatiivid koguvad Viljandimaal jõudu

Ando Tulvik

Viljandimaal kasvab jõudsalt aktiivsete rahvuskonservatiivide hulk. Asutatakse uusi osakondi, mis vastaksid paremini haldusreformiga kaasnenud uute valdade moodustamisele.

1.veebruaril 2018 asutati Viljandis Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Viljandi valla osakond. Selle esimeheks valiti kohalik talupidaja Ando Tulvik (pildil) ja aseesimeheks Medi Meikar. Osakond kuulub Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) Järva-ja Viljandimaa ringkonda. Kaks osakonna liiget: Valmar Haava ja Ülo Tuvi pääsesid KOV 2017 valimistel esindama Eesti Konservatiivset Rahvaerakonda Viljandi valla volikogusse. Neist üks, Ülo Tuvi, töötab ka vallavalitsuses. Ando Tulvik on aga sealsamas maaelu komisjoni liige. Tulviku sõnul on rahvuskonservatiividel nüüd osakonnad Viljandi linnas ja Mulgi vallas ning loomisel on ka Põhja-Sakala osakond.

Ando Tulviku kinnitusel teevad nad kõik endast oleneva, et anda hääbuma kippuva kippuvale Eesti maaelule uut hingamist ja elujõudu. “Kui kaob elu maalt, siis on meie Eesti riigiga kõik,” on tubli mahepõllumehena tuntud Tulviku üks tegutsemise motosid, “seetõttu teeme kõik, et seda ei juhtuks!”

 

Kommentaarid