Rahvuskonservatiivid seisavad alati ja lõpuni mehe ja naise eluandva ja armastava suhte eest

Eesti,
©Scanpix
Rahvuskonservatiivide arvates pole midagi ilusamat kui on seda naise ja mehe armastus. Pilt on illustratiivne.

Taasalgatatud EKRE-vastases hüsteerias on erinevates artiklites jällegi üles loetud erakonna väidetavad patud – pagulasvaenulik, homofoobne ja naistevihkajalik.

Peatume täpsemalt viimasel. Vasakliberaalid heidavad EKRE-le ette nn naisepeksjate väidetavat kaitsmist, mis aga on tegelikult vale – rahvuskonservatiivid on karmilt naistevastase vägivalla vastu, kuid ei lähe kaasa iga hüsteeriahooga.

Rahvuskonservatiivne maailmavaade tunnustab tõelisena ainult mehe ja naise suhet, vastassooliste abielu ja sellest sündivaid järeltulevaid põlvkondi. Seetõttu leiame, et mehe ja naise suhet on vaja hoida, vajadusel sellele uut elu sisse puhuda ja vaid viimasel võimalusel lahku minna.

Me ei toeta mingit kiilu löömist meeste ja naiste suhtlusesse – vastassooliste suhe peab jääma inimkonnale domineerivaks. Seepärast toovad rahvuskonservatiivid välja kõik selle ilusa, mis on mehe ja naise suhtes, ning varjuküljed soovime ära klaarida poolte osavõtul nii, et halb lõpeks, kuid seda ei paisataks avalikkuse ette.

Vasakliberaalide soov on just vastupidine – tuua kõik naisepeksmised, nii reaalsed kui arvatavad, avalikkuse ette, kuid mitte hoiataval eesmärgil, vaid selleks, et näidata, millised tõprad on mehed, lüüa kiil naiste ja meeste vahele, lahutada nad, tekitada umbusk sugude vahel ja teha neist vaenlased.

Sellise poliitika eesmärk on läbinähtav: panna naised mehi põlgama, lähendada neid homoseksuaalsele suhtele sõbrannadega või teha neist sooneutraalsed olevused, kes on küll meestega võrdsed, kuid näha neid ei soovi.

Vasakliberaalid näevad esmase asjana kohe naiste ja laste eraldamist oma mehest ja tavaliselt ka kodust ning nende suunamist riigi ülalpidamisele ja kasvatamisele. Selline teadlik ideoloogia on perevaenulik.

Nii jäetakse inimestele, kes asju läbi ei seedi, mulje, nagu võitleks naiste turvalisuse nimel ainult mingid feministid või teised vasakliberaalid, kuid rahvuskonservatiivid, kes kogu meessugu kohe tuleriidale ei vea, on vägivallatsejad või vähemalt selle poolt – aga miski ei saa olla tõest kaugem.

EKRE soovib eemaldada kogu vägivalla peresuhetest ja luua turvalise pereelu, olles seejuures ka vägivallatsejate karmi karistamise poolt. Küll aga ei soovi me võidelda vägivalla vastu ülespuhutud ja hüsteeriliste kampaaniatega, vaid see võitlus peab käima kogu aeg, seejuures jättes puutumata vana tõe – mees ja naine on vastandid, kes tõmbuvad; nad on määratud koos olema, armastama ja uut elu looma; ainult mehe ja naise suhe on loomulik.

Rahvuskonservatiivid ei võta ette midagi, mis lõhuks vastassugupoolte loomulikku vastastikust tõmmet – seepärast me erinemegi kõikelammutavatest vasakliberaalidest.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused