Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Rahvuskonservatiivide linnapeakandidaat Võrus on endine keskkonnaminister Rain Epler

02.09.2021
Rain Epler
© Uued Uudised

EKRE esinumber ja linnapeakandidaat Võrus on 2021. aasta kohalike omavalitsuste valimistel endine keskkonnaminister Rain Epler.

„Võrumaa ja Kagu-Eesti patrioodina on minu jaoks oluline, et piirkonna tähtsaim keskus Võru võtaks aktiivse rolli kogu Kagu-Eesti arengu vedurina. Võru linna tulevased juhid peavad seda liidrirolli endale selgelt teadvustama ning oma otsustes arvestama. See tähendab uut kvaliteeti Võru linna juhtimises, mida suudan omalt poolt kindlasti pakkuda,“ ütles Epler.

„Võru atraktiivsuse tõstmine noorte hulgas, head ühendused lähipiirkondade ja teiste Kagu-Eesti suuremate asulatega, bürokraatliku asjaajamise lihtsustamine ja ettevõtluse jaoks soodsa keskkonna kujundamine on vaid mõned olulised teemad, millega tuleb juba lähiajal tegeleda. Nende kõrval on mul aga üks unistus, mille elluviimise suunas kavatsen tegutsema asuda. Kagu-Eesti tuleb tuua Tallinnale lähemale ja minu arvates parim viis seda teha on regulaarlendude käivitamine Ridali ja Tallinna lennujaamade vahel,” lisas Epler oma plaanide tutvustuseks.

Rain Epler on valdava osa oma karjäärist tegutsenud juhtivatel kohtadel rahvusvahelistes suurkorporatsioonides, kus ta on töötanud nii Eestis kui välismaal. 2016. aastal asutas Epler Pühajõe pruulikoja, mis on seni ainus ametlikult tegutsev pruulikoda Võrumaal. Rain Epler on abielus, peres kasvab kolm poega.