Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Rahvuskonservatiivsete poliitikute raamatud müüvad hästi

-
26.03.2019
Raamatumüügi TOP riiul Kristiine keskuse Apollos 25.03.19
© UU

Tundub, et vaatama ohtrale meediasõimule rahvuskonservatiivide aadressil müüvad nende poliitikute raamatud hästi ja jõuavad ka müügiedetabelite tippu.

Lisaks sõimule kasutab peavool nende teoste sürjutamiseks ka teisi meetodeid nagu mahavaikimine ja muud asjad. Aga ikka jõuavavad need huvilisteni. Nii näiteks räägib eelmise rahvuskonservatiivse hittteose “Valge mehe lauaraamat” (ilmus 2017 juuni) autor Urmas Espenberg, et kuigi tema raamat peideti silma alt ära ja suruti poe kaugemasse soppi teiste teoste varju, on tiraaž tänaseks pea-aegu läbi müüdud ja raamat saadaval veel vaid paaris poes. “Loomulikult sai kasutatud ka alternatiivseid müügikanaleid ja osa raamatuid läks kingitustena jagamiseks valimiste puhul, aga nüüdseks on kätte jäänud vaid mõned eksemplarid, ” rääkis Espenberg Uutele Uudistele.

Nüüd on müügiedetabelite tippu on jõudnud aga Henn Põlluaasa äsjailmunud “Sotsid, Interrinde teine tulemine” (veebr.2019), millest näib kujunevat uus müügihitt poliitikateemaliste kirjutiste huvilistele. Seda raamatut lugeja rõõmuks veel jagub.