Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Rahvuslased korraldavad laupäeval Tallinnas Euroopa Liidu vastase piketi

-
12.09.2019
Pikett 2015. aastal.
© Erakogu

Rahvuslased korraldavad laupäeval, 14. septembril 2019 kell 15-17 16. korda Tallinnas Vabaduse väljakul Kaarli puiestee ja Pärnu maantee ristmiku Jaani kiriku poolsel nurgal iga-aastase piketi, nõudmaks 2003. aastal samal kuupäeval toimunud võltsrahvahääletuse tulemuste tühistamist ja Eesti lahkumist Euroopa Liidust.

“1928.a  väljaantud brošüüris „Kümme aastat Eesti riiklikku iseseisvust” kirjutab riigivanem Jaan Tõnisson (lk.5): „Rahva ülim vara on rahvuslik vabadus ja riiklik iseseivus”. Kuuludes Euroopa Liitu võtavad iga aastaga ühe enam maad hingeline tühjus, vaimne orjastumine, kirjeldamatu rumalus. Eesti kõigi aegade tuntuima riigimehe „ülimast varast“ ei räägi enam keegi,” kirjutatakse rahvuslaste pöördumises.

“Praeguseks on vallale pääsenud ensvelik valetamise, lömitamise ja pugemise hullus, millist isegi meie ei osanud karta. Põhiseaduslikke Riigikogu valimisi, mis peaksid olema riikluse aluseks, ei ole toimunud  Euroopa Liiduga liitmisest alates, selle asemel levib järjest laialdasem arvutipettus (nn e-valimised), kindlustamaks üleilmastajatest kurjategijatele võimu nii rahva kui riigi üle. Tühjaks jäänud põllumaa ja metsa ostavad üles kahtlased isikud ja/või nende varifirmad. Odavate toiduainete sisseveo läbi Euroopa Liidust on Eesti põllumajandus lakanud toimimast oma rahva toitjana.

Eestit valitsevad võõrvõimude käsilased ja käsualused, kes rikuvad oma peremeeste tahtmise järgi Eesti põhiseadust ja teisi seadusi, kuidas vaid heaks arvavad. Näiteks põhiseaduse järgi peaks Eestis olema käibel vaid oma raha (§ 111), ainus riigipiir määratud Tartu rahulepinguga (§ 122), riigikogu valimised toimuma ühel ainsal päeval (§ 60) ega riigikogu liige olla üheski teises riigiametis (§ 63),” edastavad rahvuslased oma seisukohti.

“Võimurite kontrolli all olev meedia varjab ja valetab eksitades inimesi. Identiteedita, vaimsuseta ja tulevikunägemuseta EL-i impeeriumi vaesunud provintsist üritavad lahkuda peaaegu kõik noored. EL-i kuulumisest on saanud Eestile hukatus,” ütleb korraldustoimkonna nimel Jaan Hatto.