Raju ringkaitse: Tallinna volikogu revisjonikomisjon säästab Sarapuud pahandustest

Eesti,
- Updated

Tallinna linnavolikogu revisjonikomisjoni liikme Priidu Pärna sõnul tegi ta juba rohkem kui kuu aega tagasi komisjonile ettepaneku erakorraliselt kontrollida abilinnapea Arvo Sarapuu vastu esitatud süüdistusi seoses linna jäätmekäitlusega, kuid komisjon hoidub sellest.

Opositsioonilise Isamaa ja Res Publica Liidu liikme Pärna sõnul palus ta kontrollida ka linna jäätmeveo ja uute prügiveokite soetamise hangete seaduslikkust ja selgitada probleemide põhjuseid Nõmmel, kus linn on prügimajanduse korraldamise ebaõnnestunult üle võtnud.

„Keskerakonna ainuvõimu all olev linnavolikogu ja revisjonikomisjon on asunud Sarapuu ringkaitsele. Minu ettepaneku arutamist lükatakse pidevalt edasi ja otsitakse põhjuseid, miks seda küsimust ei saa revisjonikomisjoni päevakorda panna, rääkimata revisjoni läbiviimisest,“ rääkis Pärna.

„Tallinna probleemide põhjuseks on ühe erakonna ainuvõim, mistõttu demokraatlik järelevalve linnavalitsuse tegevuse üle ei toimi. Linnavalitsuse tegevust kontrollima kohustatud revisjonikomisjon hoidub oma ülesannete täitmisest ning tegeleb rutiinselt koolide ja lasteaedade eelarvetega, selle asemel, et keskenduda linnaelanikke ja avalikkust põletavatele murekohtadele,“ selgitas linnavolinik Pärna.

BNS/UU

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused