Rändeleppe uurijad: selles ohtlikus dokumendis on ka tegevuste ajakava olemas

Eesti,
©AFP/Scanpix
Migratsiooni õhutamise asemel tuleb inimestel aidata kodumaal hakkama saada. Pilt on illustratiivne.

Rändelepe on endiselt kuum teema ja Uued Uudised annavad sõna inimestele, kes on seda dokumenti lähemalt uurinud ja tahaksid hoiatada.

“Kuna pakt on lepe ja kohustus, siis hakatakse selle täitmist ka jälgima. Juba on valmis tegevuskava, mis näeb ette seadusandluse muutmist riikides ja see on must-valgelt kirjas. Aastaks 2030 peab olema pakt täidetud. Kogu see kompakti pikk ja hägune kantseliit on koondatud kümnesse käsku (tuleb tuttav ette, eks) ja nende täitmisest peavad riigid regulaarselt aru andma. Vaibal käimise ürituse nimeks on antud hellitlevalt “UN meeting on the monitoring and improvement of the Compacts’ implementation” – ÜRO nõupidamine ühisleppe täitmise jälgimiseks ja parendamiseks (minu tõlge),” kirjutab Hanno Puskar sotsiaalmeedias.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ta lisab veel selgituseks: “Ajakavas on kirjas näiteks ACT 7.2 jne See ongi kümne käsu nr 7 käsk alampunkt 2. Muide, selle algus kõlab nii (minu tõlge): “Diskrimineerimisvastased plaanid ja õigusaktid: Aastaks 2020 kehtestada ja jõulisemalt rakendada seadusandlust, poliitikaid ja avalikke kampaaniaid rassismi, ksenofoobia, vihakuritegude, vihakõne ja diskrimineerimise vastu, millega rändajad ja pagulased kokku puutuvad…” (originaaltekst:”Anti-discrimination plans and legislation By 2020 enact and more vigorously implement legislation, policies and public campaigns against racism, xenophobia, hate crimes, hate speech and discrimination faced by migrants and refugees…”).

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused