Raul Eamets presidendi esseest: “Ma ei tea, kas tegemist on liiga kuuma ilma mõjuga või on majandusnõunik läinud suvepuhkusele,”

Eesti,
- Updated
©UU
President Kersti Kaljulaid

Akadeemik Raul Eamets kirjutas oma Postimehes ilmunud arvamusloos, et president Kersti Kaljulaidi artiklist Eesti Ekspressis jääb mulje, et turumajanduse reeglid meil enam ei kehtigi.

Kaljulaid on palgatemaatika asjus kohati asjatundmatu, kirjutab majandusteadlane Raul Eamets. „Palaval suvepäeval on vahepeal mõnus jahedas toas ajalehte lugeda ning jälgida, mis toimub Eesti poliitikamaastikul. Sattusin lugema ka meie presidendi Kersti Kaljulaidi esseed Eesti Ekspressis. Tundus selline programmiline artikkel, mis võiks presidendivalimiste kampaania sisse juhatada. Ma ei tea, kas tegemist on liiga kuuma ilma mõjuga või on majandusnõunik läinud suvepuhkusele, aga tekkis mulje, et president üritab Paunvere jõge ikka täiega teistpidi voolama panna. Aga eks olegi selline ilmelik suvi.“

Ta lisab, et artiklist jääb mulje, justkui turumajanduse reeglid meil enam ei kehti. Või ei peaks kehtima

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused