Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Reformierakond jätkab fašistlikul lainel: vaktsineerimata inimesed tuleb ühiskonnast välja heita

-
15.10.2021
Reformierakond selja tagant.
© Scanpix

Reformierakonna soov viia Eestis ellu samad meetmed, mida tegid natsid 1930. aastatel “teisejärguliste inimeste” kallal, on juba ilmselge, ja iga päev toob sellele lisa.

“Ainult vaktsineerimisega praegust kriisi enam lahendada ei saa. Seetõttu on vajalikud praeguste reeglite rangem kontroll ja täiendavad piirangud vaktsineerimata inimestele,” ütles Reformierakonna riigikogu fraktsiooni juht (ehk füürer) Mart Võrklaev.

Kujutage ette seda lauset öelduna aasta tagasi siseminister Mart Helme suust – seesama Reformierakond oleks hulluks läinud.

Valitsus arutas olukorda neljapäeval koos politsei- ja piirivalveameti direktoriga ning selle tulemusena lepiti kokku, et kontrollimeetmeid rikkuvad ettevõtted võetakse suure tähelepanu alla. Korduvrikkujate kohta hakatakse koguma informatsiooni ja politsei hakkab läbi viima sihitud kontrolle.

Reformierakond pakub välja, et tuleb piirata vaktsineerimata inimeste osalemist meelelahutuses ja vaba aja veetmisel.

Seega jätkab Reformierakond represseerimiste lainel ja tõmbab sellesse kaasa ka jõustruktuurid, süvendades seega lõhet kodanike ja politsei vahel.

Kolumnist Ivan Makarov kirjutab vaktsineerimata inimeste represseerimisest: “Enamasti puudutab see venekeelseid inimesi, kes on eestlastest tunduvalt vaktsiiniskeptilisemad.” Tundub, et Reformierakond ässitab üles uut pronksiööd.

Reformierakond leiab samuti, et tulevat vähendada inimeste hirme seoses vaktsineerimisega ning vaktsineerimisega seotud müütide ja hirmude ümber lükkamisele tuleb pöörata veelgi rohkem tähelepanu, kirjutab BNS.

Postimees omakorda kirjutab: Soome, Rootsi, Norra ja Taani teatasid sel nädalal, et lõpetavad Moderna Covid-19 vaktsiini manustamise noormeestele müokardiidi veidi kõrgenenud riski tõttu. Ravimiamet edastab selgituses, et müokardiidi risk on vaktsineerimisel väga väike, samas kui Covid-19 põdemisel on risk mitu korda suurem.

Üks oht on noortel meestel seega langeda müokardiidi ohvriks, mis ei ole müüt, vaid selge hirm. Kui paljusid noormehi lohutab teadmine, et risk on vaid “veidi kõrgenenud”?

Reformierakonnas hakkab Hitleri-Mengele meetodite kasutamine kohe väga armsaks saama. Nood tegid selge vahe aarialaste ja “teiste” vahele, poliitoravad teevad valitsuses sama.