Reformierakond vahetab veendumusi nagu sokke – Andrus Ansipi näite varal

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Reformierakonnakorruptiivsus sai taaskord kinnitust.

“Täna, kui Reformierakond on oma Kremli-meelsust tõestamas, tasub üle vaadata nende pikaaegse peaministri ja praeguse eurosaadiku Andrus Ansipi tegemisi.

Ansip astus 1978. aastal NLKP-sse ning oli teatud aja EKP Tartu linnakomitee asjapulk. Hiljem sai tast üleöö pangategelane, siis Tartu linnapea ja viimaks peaminister. Aga eks selliseid mehi ole teisigi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Paraku on Ansip kogu aeg veendumusi muutnud. Tema erakond on praegu räigelt mehe ja naise abielu ainuõigeks tunnistamise ja vastavasisulise referendumi vastu. Mida aga ütles Ansip 2005. aasta 11. novembril konverentsil “Kristlikud väärtused Eesti poliitikas” Lillepaviljonis?

“Me peaksime ühiselt ja jõuliselt seisma traditsiooniliste pereväärtuste ning tugeva ja terve perekonna eest. /…/ Meie ees seisab küsimus, kui kindlameelsed suudame olla oma traditsioonilistes pereväärtustes. Kas me peaksime, kui maailmas tekib uusi suundumusi, uusi kooselumudeleid, alati kohe kiirustama looma nendele samasugust õiguslikku kaitset kui on traditsioonilisel abielul ja traditsioonilisel perekonnal?

Traditsiooniline ja äraproovitud peremudel on kandnud meie rahvast läbi sajandite tänasesse päeva. See on väärtus, mida peaksime õiguslike meetmetega kaitsma kõige kindlamalt. See on väärtus, mida läbi kahe aastatuhande on kõige selgemalt tähtsustanud kristlik kirik. Ma kindlasti ei jaga nende arvamust, kes leiavad, et traditsiooniline abielu ja perekond on tänaseks oma aja ära elanud.”

Praeguseks on tollaseid põhimõtteid muutnud nii Reformierakond kui ka Andrus Ansip, kellest on saanud homoseksualismi eestvedajad. Algul siis NLKP ideoloogia, pärast natuke rahvuslust ja nüüd lömitav eurotruudus.

Allikas: Eesti Kirik

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused