Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Reformierakondlikke väärtusi jagav Laine Randjärv osutus MMSi huviliseks

-
10.02.2021
Laine Randjärv

Avalikkuse ette lekkinud tuhandete kahtlase väärtusega MMSiga kaupleva Eesti veebipoe klientide andmete hulgas oli ka Reformierakonna endise tipu Laine Randjärve nimi. Kokku lekkis võrku umbes 5000 MMSi komponente müüva Mineral Gardeni kliendi – sealhulgas ka tuntud eestlaste – isiklikud andmed, kirjutab Postimees.

Randjärv ostis MMSi parlamendi liikmena. Oma sõnul tellis ta MMSi uudishimust, aga ei tarbinud seda. „Ütleme nii, et olen igasugu asju internetist ostnud. Ka need [MMSi komponendid] seisid mul riiulis ja ma viskasin lõpuks need ära,“ selgitas ta. „Ma pole neid kasutanud. Ma ei julgenud neid kasutada. Tellisin ära, aga pärast mõtlesin, et oli mõttetu ost.“

Mitmest ahvatlevast ametikohast ilma jäänud Randjärv tundub olevat üldse suur netihuviline, ta on meedia tähelepanu võitnud ka sellega, et otsis (samuti uudishimust) suhtlusportaalis Tinder kaaslast.

MMSi puhul on aga tegemist mürgise ainega, mis võib põhjustada oksendamist, kõhulahtisust, siseelundite kahjustusi ja surma. Arstid ja teadlased ei soovita MMSi tarbida, sest puuduvad tõendid selle tervisliku toime kohta. Ravimiameti kodulehel seisab, et MMSi nime all müüakse naatriumkloriti ja sidrunhappe vesilahuseid. Nende omavahelisel segamisel toimub keemiline reaktsioon, mille tulemusel tekib ühe ainena kloordioksiid.

Laine Randjärv (Jänes) on endine Tartu linnapea, kultuuriminister, riigikogu aseesimees, Viimsi vallavanem, Reformierakonna juhatuse liige.

Huvitav, kas end progressiivseteks pidavate reformierakondlaste seas on peale tema veel palju MMSi kummardajaid ja ehk leidub seal ka mõned lameda maa teoreetikud.