Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Reformierakonna algatatud Jüri Ratase umbusaldamine toob Riigikogu ette meeleavalduse valitsuse toetuseks

-
28.08.2019
Pikett valitsuse toetuseks
© UU

Reedel kell 9 toimub Tallinnas Riigikogu ees meeleavaldus praeguse valitsuse toetuseks. Meelavaldus toimub paralleelselt Riigikogu erakorralise istungjärguga, mille päevakorras on Reformierakonna algatatud umbusalduse avaldamine peaminister Jüri Ratasele.

Keskerakond korraldas piketi valitsuse toetusel ka möödunud esmaspäeval. Reedesele meeleavaldusele ootavad korraldajad rohkem inimesi.

Riigikogu liikme Urmas Espenbergi (EKRE) sõnul on meeleavaldusel võimalik avaldada toetust valitsusele, mis on asunud meie riiki stagnatsioonist välja viima.

„Praegune valitsus on täielik vastand Reformierakonnale, kelle poliitika tõttu on 200 000 inimest Eestist lahkunud ja ligi 300 000 inimest elab suhtelises vaesuses,“ ütles Espenberg.

„Praegune valitsus ei tegele „peenhäälestusega“, vaid julgeb teha inimeste elu paremaks muutvaid otsuseid nagu maksulangetused, pensionireform, erakorraline pensionitõus ja riigi kaitsmine odava võõrtööjõu eest. Praegune valitsus peab jätkama, et viia ellu koalitsioonilepingus antud lubadused Eesti rahvale.“

UU