Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Reformierakonna esindaja maksab kätte pronkssõduri vigastamise eest

-
27.04.2022

Reformierakonna Pirita jaoskonna juhatuse liige Ivan Frolov kogub Change.org portaalis allkirju petitsioonile, milles nõutakse pronkssõduri tähte vigastanud inimesele reaalset vanglakaristust trahvi asemel.

Petitsiooni autor märgib, et „kurjategija leebe karistamine on näkkusülitamine inimestele, kes austavad võitluses fašismiga langenud kangelaste mälestust“.

Reformierakonna Pirita osakonna juhatuse liige Kaupo Nõlvak ütles rus.postimehele, et vandalism on provokatsioon ja Ivan Frolov püüab vastu seista agressiooni ja vandalismi igasugusele ilmingule.

Kui vandaalid peksid jalgadega Vabaduse väljakul kümnete tuhandete küüditatute auks süüdatud küünlaid, ei nõudnud reformierakond mitte kui midagi.

Kes on siis oravate kangelased?

See, et valitsuserakond kruvib üles pingeid enne 9. maid, on rohkem kui tähelepanuväärne. Nagu ka see, et reformierakondlase petitsioon on venekeelne. Aga just täna õhtul esineb Tallinna linnavolikogu reformierakonna fraktsiooni esimees Kristen Michal haridus- ja kultuurikomisjoni istungil ettekandega “Usaldada Tallinna linnavalitsusele ettevalmistus üleminekuks ühtsele riigikeelsele haridussüsteemile.”

Kahe näoga oravad alustagu kõigepealt iseendast.

Ivan Makarov