Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Reformierakonnal on hapud viinamarjad ka Harku vallas

-
30.07.2021
Reformierakonnalt võib alati Ostap Benderi ideid oodata. Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

Reformierakonnal tuli alla neelata järjekordne mõru pill. Eesti poliitmaastikul ühe olulisema valla Harku volikogu istungil teatas senine volikogu esimees Vytautas Martinonis oma väljaastumisest reformarite ridadest. Mees oli üpris masendunud Reformierakonna poliitilistest otsustest vallas ning nende tagajärgedest koduvalla käekäigule.

„Reformierakonna aetav sumbunud poliitika on valla enamust häirinud juba pikemat aega,“ kommenteeris volikogu esimehe otsust EKRE piirkonna juht Jaanus Härms, „ja pole ka midagi imestada, kui Reformierakond on saatnud valda erakonna asju korraldama sellise mehe nagu Kalle Palling, kes on lubanud inimestele nii trammiteed Tallinnast Tabasallu kui ka muid jaburdusi, kuid kel endal pole peale fiktiivse sissekirjutuse valda kohaliku kogukonnaga mitte midagi muud ühist. Samas aga võtab mees aastaid silmagi pilgutamata vastu volikogu liikmele ja varasematel aegadel koguni volikogu esimehele määratud hüvesid. Aga ju selline ongi Reformierakonna käitumimall.“

Esialgu jääb Harku valla volikogu esimehe koht äsja erakonnast välja astunud Vytautas Martinonise kätte, kuid ilmselt üksnes mõneks ajaks, sest tänane volikogu esimees on teatanud ka oma soovist kandideerida kohalikel valimistel EKRE nimekirjas.

Pildil: EKRE piirkonna juht Jaanus Härms ning volikogu liige, samuti EKRE saadik
Riho Saksus loodavad nüüd hakata vallas märksa tõsisemalt asju korraldama koos täna
Reformierakonnast lahkunud Vytautas Martinonisega.