Riigikogu Donald Trumpi toetusrühm: meie tähtsaima liitlase USA presidendi “tagandamisjuurdluse” erapoolik käsitlemine on häbiväärne

Eesti,
- Updated
©UU/Gerli Asmer
Riigikogu liikme Urmas Espenbergi sõnul on president TRumpi vastane kampaania Eesti peavoolumeedias häbiväärne.

Trumpi toetusrühma liige Urmas Espenberg leiab, et USA presidendi surveavaldust Ukraina president Zelenskile, selgitamaks välja demokraatide juhtpoliitiku Joe Bideni poja korruptsioonijuhtumit, on saanud ühepoolseks malakaks USA demokraatide käes.

Selmet tegeleda demokraatidest korrumpantidega, asuti hoogsalt teostama president Trumpi võimalikult kiiret tagandamist. Vaikitakse maha asja teine pool. See, et kaalukate tõenditega demokraatide korruptsiooniskandaalid Ukrainas vajaks põhjalikku uurimist nii Kongressi kui Senati (nendesse on segatud ka Clintonite perekond).

„Asja saadab vasakliberaalse meedia hoogne peks, millele elab miskipärast suure hooga kaasa ka Eesti peavoolumeedia. Rünnakud meie peamise liitlase USA presidendi vastu on lubamatud ja ei aita kaasa agressiivse Venemaa piiri lähedal asuva väikeriigi julgeolekule. Kuna eelmine aastatepikkune “Venemaa juurdlus” jooksis tõendite puudumisel mannetult karile, oli ilmselge, et kohe on vaja uut, veelgi “tõsisemat” skandaali, et presidendi tegevust pärssida ja tema käsi siduda, samuti lasta demokraatlikul agendal enne valimisi pildil püsida. Samas ei pane seesama peavoolumeedia tähele, et USA majandus on kerkinud tippvormi, elatustase on tõusnud ja tööpuudus on kõigi aastate madalaim,“ ütleb toetusrühm.

Pilt: Riigikogu liikme Urmas Espenbergi sõnul on president Trumpi vastane kampaania Eesti peavoolumeedias häbiväärne.

Kommentaarid

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused