Riigikogu esimees Henn Põlluaas käis Ämaris NATO missioonile saabunud Poola lendureid tervitamas

Eesti,
- Updated
©UU
Riigikogu esimees Henn Põlluaas koos Poola lenduritega jaanuaris.

Riigikogu esimees Henn Põlluaas käis teisipäeval koos riigikaitsekomisjoni esimehe Andres Metsoja, Eesti-Poola parlamendirühma esimehe Aadu Musta ja Poola suursaadiku Grzegorz Kozłowskiga visiidil Ämari lennubaasis, et tervitada Balti õhuturbe missiooni teostavat Poola lennusalka, mida juhib kolonelleitnant Krzysztof Duda. Samuti kohtuti lennubaasi ülema Mark Trubokiga ning õhuväe ülema Rauno Sirkiga.

“Tänasin Poolat ja nende õhujõudude esindajaid NATO Balti õhuturbe missioonil osalemise eest ja rõhutasin, kui oluliseks me seda panust peame. NATO Balti õhuturbe missioon on kollektiivne kaitsetegevus. See on suunatud rahu ning stabiilsuse säilitamisele terves meie regioonis,” sõnas Henn Põlluaas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Eesti ja Poola on Riigikogu esimehe sõnul väga head liitlased nii NATO-s kui EL-is. “Ajal, mil Euroopa ja maailma julgeolekuolukord on pingestunud, on väga tähtis, et Eesti ja Poola jagavad sarnaseid ajalookogemusi, samu väärtushoiakuid ja sama arusaama tänapäevastest, eriti meie ühisest naabrist tulenevatest julgeolekuriskidest,” lisas Henn Põlluaas. “Soovisin neile edu missioonil ja rõhutasin meie rahvastevahelise sõpruse tähtsust.”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused