Riigikogu lükkas EKRE ettepanekul välismaalaste seaduse muutmise seaduse tagasi

Eesti,
©Uued Uudised
Riigikogu istungite saal

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna ettepanekul lükati tänasel riigikogu erakorralisel istungil reformierakonna poolt esitatud välismaalase seaduse muutmise seadus esimesel lugemisel tagasi.

Kokku oli tagasilükkamise poolt 52 saadikut ja vastu 42 riigikogu liiget.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Valitsus leppis hommikul kokku lisameetmed tööjõukriisi lahendamiseks.

3 commentsOn Riigikogu lükkas EKRE ettepanekul välismaalaste seaduse muutmise seaduse tagasi

 • Avatar

  Kümmekond aastat tagasi, kui EL põllumajandusvolinik Eestis käis, ütles ta lahkumiskõnes muuhulgas järgmist:
  “Euroopa põllumajanduse alus on talu, MITTE MÕIS. Mõis ei ole jätkusuutlik!”
  Ja nüüd siis peame me “mõisnike” nutulaulu kuulama… . Ju siis jätsid nad tol korral EL põllumajandusvoliniku jutu kuulamata. Või läbi mõtlemata.

 • Avatar

  Kaka jutust tuli välja, et need sitikad õpivad siin Eesti maksumaksja kulul. Lisaks nende abikaasadele taheti ka
  nende isadele ja emadele anda Eestis elamisluba. Isamaa ärikad müüsid neid venelastele raha eest, neeger saab
  raha peale veel.

 • Avatar

  Jälgisin seda istungit ja sain nii mõndagi huvitavat teda. Näiteks, et meil eksisteerib endiselt “Isamaaliit”! (I.Padari küsimuses), siis seda, et maha on kantud juba kümnete tonnide kaupa maasikasaaki, aga mõni aeg tagasi ütles “Maalehe” esindaja raadiosaates, et Eestis ei toodetagi rohkem kui 6-7 tonni maasikaid (2x kuulasin – nii ta väitis tõesti) ja Äripäeva proua väitis, et kui saak jääb põllule, ähvardab valitsust 4 milj. kahjunõe – seega ligi 572 euri kilo marjade kohta. Ligi rääkis mingitest hädas talunikest, talunikud pole iial hädas olnud, nemad organiseerivad oma tööd nii, et saak ei jää maha ega lehmad lüpsmata. Sest talupidamine on neile enamasti segu elustiilist, missioonitundest, vastutusest ja aukartusest oma maade ja loomade ees, laias laastu Looduse ees, nemad tulevad alati omadega välja ja elavad ära. Tegelikult käis Ligi jutt ju nendest, kes tahavad tööjõu arvel teenida ja need pole talunikud.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused