Riigikogu toetusrühm tervitab president Donald Trumpi õigeks mõistmist USA senatis

Eesti,
Donald Trump

Riigikogu president Donald Trumpi toetusrühm avaldab heameelt, et USA senat mõistis president Donald Trumpi õigeks ja demokraatide algatatud tagandamisprotsess kukkus läbi.

 

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„President Trump ütles äärmiselt tabavalt, et äsja olime tunnistajaks USA ajaloo suurima nõiajahi järjekordsele etapile,“ kommenteeris toetusrühma esimees Peeter Ernits.

„On praeguse aja kurb tõdemus, et Ühendriikides on antud ühele poliitilisele parteile vabad käed diskrediteerida õigusriiki, laimata korrakaitset, kiita heaks mässamist, vabandada välja märatsejaid ning muuta õigussüsteem poliitilise kättemaksu tööriistaks. Lisaks kiusata taga, kanda musta nimekirja, hävitada ja alandada kõiki inimesi ning nende seisukohti, kellega või millega ei nõustuta,“ ütles Ernits.

„Palju asju, nende seas katset muuta õigussüsteem poliitilise kättemaksu tööriistaks, tajume kahjuks ka tänases Eestis. President Trumpi poolt esile toodud probleemid on samad ka meil. Jätkub globalismi ideoloogia jõuline elluviimine, mille käigus kapital liigub takistamatult üle piiride, piirates aga ühes sellega valitsuste võimalusi kontrollida rahvusvaheliste korporatsioonide tegevust. Ainus tee globalismist tingitud hädade leevendamiseks on tugevdada rahvusriike.“

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused