Riigikogus moodustati Kaitseliidu töörühm, mida hakkab vedama spiiker Henn Põlluaas

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Riigikogu esimees Henn Põlluaas.

Riigikogus moodustati Kaitseliidu toetusrühm, mille eesmärgiks on kaasa aidata Kaitseliidu tugevdamisele ja arengule.

Toetusrühma esimehe Henn Põlluaasa sõnul aitab rühma loomine edaspidi tõhusamalt ja koordineeritumalt panustada Kaitseliitu puudutavate, sealhulgas ka seadusandlike küsimuste lahendamisele.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Kaitseliidul on ülioluline roll meie kaitsevõime ja sõjalise võimekuse tagamisel. Lisaks ka isamaalise kasvatuse ja militaarväljaõppe andmisel kõigile, kes peavad oluliseks meie iseseisvuse ja omariikluse kestmist ning, mis kõige olulisem, on valmis ka ise sellesse panustama,“ rääkis Põlluaas.

Kaitseliidu toetusrühma aseesimees on Lauri Läänemets ning liikmed Tarmo Kruusimäe, Siim Pohlak, Raivo Tamm, Üllar Saaremäe, Johannes Kert, Riho Breivel, Uno Kaskpeit, Urmas Reitelmann, Leo Kunnas, Tiit Kala ja Helmen Kütt.

Riigikogus moodustatud parlamendirühmad aitavad Riigikogu liikmetel suhelda teiste riikide parlamentidega, viia ellu välispoliitikat ja tutvustada Eestit mujal maailmas. Toetusrühmade kaudu saavad Riigikogu liikmed ja fraktsioonid tõmmata tähelepanu konkreetsele teemale ning toetada ja kaitsta kitsama eluvaldkonna huve.

Henn Põlluaas on Kaitseliidu liige ja KL Harju Maleva Keila Malevkonna pealiku abi. Ta lõpetas 2009. aastal Kaitseliidu Kooli allohvitseride kursuse ja 2011. aastal reservohvitseride kursuse. Tema auaste on lipnik. Omab märgilaskmises kõrgemat esiküti klassi.

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused