RMK ja Mikk Marrani näitel: isehakanud “eliit” kullatakse ka rasketel aegadel üle

Eesti,
RMK plakat
©UU
Varem süüdistati RMK-d lihtsalt metsa halvas majandamises, nüüd teeb ka selle hiigelpalgaga juht puhta töö. Pilt on illustratiivne.

Eesti riigi eesotsas toimub juba sedavõrd häbematu priiskamine, et lihtrahva meeletute elektriarvete puhul ja eesseisva karmi talve eel ei häbeneta hiigelpalku määrata.

Riigimetsa Majandamise Keskust novembrist juhtima hakkav praegune välisluureameti peadirektor Mikk Marran saab kuupalgaks 11 500 eurot.

Sellist palka hakkab saama algaja, sest mees ise on tunnistanud: “See võib olla minu kõige suuremaks plussiks, et ma ei ole metsandusega seotud, mul ei ole kivistunud positsiooni, saan avatud meelega kõiki osapooli kuulata.”

“Et nagu päriselt ka määrate isegi oma ebakompetentsust tunnistavale tippametnike siseringi mehele sellise palga ajal, mil sajad tuhanded inimesed ei tea, kuidas peagi algaval talvel oma küttearved tasutud saada?! Tõsiselt?! Selge, aga ärge siis üllatuge, kui üha vähemad inimesed suudavad end kuidagi selle riigiga seonduvalt identifitseerida,” kirjutab selle peale Varro Vooglaid.

Uued Uudised

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused