“Rukkilillepurune” multikultuursuse pailaps Helen Sildna on suurtes jamades?

Eesti,
- Updated
©Toni Läänsalu/Postimees
Helen Sildnat on tunnustanud ka globalistist president Kersti Kaljulaid.

Helen Sildna on igale rahvuslasele teada kui äge multikultuursuse propageerija, kellele kuulub õelutsev lause “rukkilillepurusest rahvusromantikast”.

Igal aastal suurt publikumenu nautiva Tallinn Music Weeki köögipool ei ole nii pilvitu: Helen Sildnale kuuluv, alles märtsis nime vahetanud korraldajafirma on hädas arvete tähtajaks tasumisega ning mitmete TMW-ga koostööd teinute sõnul on probleem kestnud aastaid, kirjutab ERR.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Nad on lõpuks põhimõttteliselt alati ära maksnud, aga selleks peab õudselt palju pinda käima ja läheb väga kaua aega. Pärast festivali kaob Sildna kuhugi ära, enam teda kätte ei saa, meilidele ta ei vasta,” kirjeldab asjaajamisi üks festivalile teenuseid pakkuv ettevõtja. Tegu on inimesega, kelle kohta Linnaleht kirjutas: “Helen Sildna – ikka Eesti popmuusika hea haldjas”.

Kultuuriminister Indrek Saar kuulutas 2015. aastal kontserdikorraldaja ja Sõbraliku Eesti ühe olulisema eestvedaja Helen Sildna aasta kodanikuks. “Meie olulisim väärtus on inimene ning tema põhiõigused – võrdsed võimalused, vabadus end väljendada ja teostada sellisena, kes ta on, hoolimata rassist, religioonist, seksuaalsest sättumusest, soost või erivajadustest,” rääkis Sildna, kelle tegevuse rõhk on ilmselgelt kõigil mittevalgetel rassidel ja kummalistel seksuaalsetel sättumustel.

“Aasta kodaniku aunimetuse seekordne väljaandmine näitab, et ka riiklikud tunnustused rakendatakse meie ühiskonnas ideoloogilise ja poliitilise võitluse teenistusse,” kirjutas portaal Objektiiv tollal. Samal aastal tunnustas aga ka välisminister Keit Pentus-Rosimannus Sildnat kultuuripreemiaga Eesti muusikaettevõtluse arendamise ja muusika ekspordi edendamise eest

Sildna on ka nn vihakõnede kriminaliseerimise pooldaja.  “Peame tegelema viha tekkepõhjustega, mitte vaid ilmingute karistamisega,” ütles Sildna, “mööda ei pääse aga ka sellest, et inimesed, keda rünnatakse ja ähvardatakse, vajavad kaitset ning ründajad peavad vastutama nii oma tegude kui sõnade eest,” rääkis ta Pealinnale. Kogu selle naise tegevus on suunatud vasakliberaalse agenda levitamisele.

Nagu näha, on Helen Sildna globalistlik-multikultuurse seltskonna imelaps ja ideoloogiliste hellituste objekt, kes reaalses maailmas selline hea haldjas siiski pole. Nüüd ei taha ka globalismimeelne Eesti peavoolumeedia talle “teenete eest” paraku armu heita… kord laineharjal, siis must kivi jõepõhjas!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused