Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Sa vaene, vaene Eesti: sind tahavad valitseda äpardunud geodesistid, ülesköetud seksaktivistid, ülejooksikud, estofoobid, Kristina Kallas, BSH hüljatud peikad ja muud tegelased ühiskonna prügikastist

-
27.01.2023

Telekanalite reklaamiplokkides näidatakse viimasel ajal mingit maailma kolmanda liiga kinotööstusest tuntud odava toodangu klišeedest kokkuklopsitud posterit, mis pidi etendama Eesti 200 valimisrelkaami. Second hand supermehena esineb seal Brigitte Susanne Hundi ühepäeva mees Terras juunior, „uute värskete inimestena“ demonstreeritakse kõvasti kulunud Margus Tsahknat ja roheliste erakonna põhja lasknud ning Taavi Aasal Tallinna haljastust hävitada aidanud Zuzut.

Kõigile neile omistatakse ka mingeid uusi ja värskeid ideid, mis proua Izmailova puhul on eriti paljutõotav: Kehtna tehnikumi geodeesia õppimine jäi tal pooleli veel 15 aastat tagasi ja selle ajaga, pendeldades sotside, roheliste ja kahesajatajate erakondade vahel ning olles tänu sellistele sügavatele teadmistele Tallinna puudel-aselinnapea, täiendas ta ennast pidevalt seksuaalvähemuste geodeesia alal.

Pole ka ime, et E200ga liitus nüüd ka aasta inimene Maria-Johanna Lehtme, kes ütles Vikerraadio saates „Käbi ei kuku…“, et „Mind võetakse tihti pigem kamraadi kui naisena“. Tore inimene, kui vaid seda palgaskandaali ei oleks, kui selgus, et osa ukrainlaste abiks kogutud raha kulus prisketeks palkadeks vahendajatele.

Aga nende reklaamide täiuslikkuse mõttes puudub seal nahkpükstes Peeter Oja ja bikiinides Pärtelpoeg. Tuleb meelde teine samuti poolhämar valimisklipp, kus savisaarlased seisid auruveduri ees. Paraku seisis paigal ka auruvedur.

Ja Lauri Hussar võiks videos esineda hoopis Asterixina. Ta on selleks silmnähtavalt küps.

Selliste tegelastega on Eestil otsetee Bollywoodi, seda enam et eile otsustas Tallinna linnavolikogu jätkata vana perverdi Ghandi koleda monumendi rajamist eestlaste endisesse pealinna.

Eesti, kallis Eesti, kuhu sa oled jõudnud…

Ivan Makarov