Saade “Muuli ja Riikoja” nimetas Mary Krossi valet valimiste mõjutamiseks ja kohtu otsust demokraatia aluste õõnestamiseks

Eesti,
- Updated
KUKU RAADIO

Kalle Muuli ütleb Kuku Raadio saates “Muuli ja Riikoja”, et Mary Krossi kriminaalasja lõpetamine olnuks arusaadav, kui tegu olnuks valetamisega kiviloopimise suhtes – kuid lisaks oli tegu ka välisriigi kodaniku sekkumisega valimistesse.

Nimelt üritas Kross selle valetamisega varju heita EKRE-le, kirjeldades teda ja tema koera kividega loopinud mehi rahvuskonservatiividena, kellel oli ka vastav sümboolika rinnas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mary Kross mõjutas selle teoga valimiskampaaniat oma abikaasa Eerik-Niiles Krossi kasuks, kes on teatavasti reformierakondlane ja EKRE poliitiline oponent. Muuli soovitab hakata tegema suuremat vahet inimeste tegudel nende kodakondsuse järgi, sest praegu on justkui loodud standard, mille järgi hakkab riik hindama välisriikide kodanike sekkumist valimistesse – seda ka juhul, kui seda teevad Vene kodanikud.

Muuli hindab Mary Krossi tegu ja selle lähtuvalt ka kohtu otsust krimiasi lõpetada rünnakuks demokraatia aluste vastu, sest Kross üritas mõjutada valimistulemusi. Ta meenutab ka seda, et lugu juhtus kaks päeva enne Indrek Tarandi analoogilist rünnakut EKRE vastu Toompeal, mis lubab sündmusi seostada (Muuli nimetab seda küll rünnakuks Tarandi vastu).

Hindrek Riikoja soovitas hinnata ka Eerik-Niiles Krossi rolli selles loos, sest teda on seostatud juba varemgi infooperatsioonidega Jüri Ratase esimese valitsuse vastu.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused