Saaremaa vallaametnikud soovitavad sotsiaalmeedias tänane meeleavaldus koerte, nuutide ja taseritega laiali ajada

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Veel kümme aastat tagasi ei kujutanud keegi ette, et selline politseiüksus sammub omaenda rahva tegemisi takistama. Pilt on illustratiivne.

Laupäeval Tallinnas toimuva meeleavalduse korraldajad on ilmselt kergelt ärevil, sest üritusel võib ette tulla Hartleb&Tarand vol 2 tüüpi provokatsioone ja et see ettevaatlikkus pole paranoia, näitavad sotsiaalmeedias ilmunud üleskutsed.

EKRE Saaremaa ringkonna esimees Daniel Mereäär vahendab:

“Kallid saarlased! Täna (reede- toim.) hommikul sotsiaalmeediat sirvides leidsin enda ja ka paljude teiste kaaskodanike meelest väga häirivad ja vägivallale õhutavad üleskutsed meie endi vallaametnike osalusel. Tegin sellest Teile vaatamiseks ka kuvatõmmise.

Teema arendus sai alguse Tallinnas 23. oktoobril Vabaduse väljakul toimuvast meeleavaldusest. Kuvatõmmisest saab selgelt välja lugeda, et meie valla keskkonnaametnik Bert Holm soovitab meeleavaldajaid taseritega rünnata, mida kohe on meie vallasekretär Liis Juulik asunud usinalt laikima. Teemaarendus jõudis lõpuks selleni, et ka koeri võiks kasutada meeleavaldajate “rahustamiseks”.

Mul on küsimus, kas selline vihaõhutus vabade kodanike vastu, on praeguse ja tulevase vallavõimu heakskiidetud paradigma?  Rahvast huvitaks väga, kas kohalik võim on oma liikmete poolt nimetatud taserid ja koerad vaba ühiskonna seisate eest juba valmis pannud. Lisaks sooviks väga teada, kas kõik tänasel päeval juba volikokku valituks osutunud liikmed ja tulevase koalitsiooni osapooled, toetavad eelmainitud provokatiivseid avaldusi. Ootan igakülgset tagasidet.”

See uudis on hoiatav – Eestis on suur hulk inimesi, kahjuks eestlasi, kes sooviks, et meeleavaldus muutuks lööminguks ja ehk isegi verevalamiseks – selline ongi “sallivusleer”.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused