Sarapuu: lahkun poliitikast

Eesti,
- Updated

Korruptsioonikuriteos kahtlustuse saanud ametist lahkuv Tallinna abilinnapea Arvo Sarapuu teatas reedel tehtuid avalduses, et lahkub poliitikast, kuigi süüdi ta ennast ei tunnista.

“Eilse päeva kokkuvõtteks tahan öelda järgmist. Ma ei tunnista ennast süüdi mulle esitatud kahtlustuses,” ütles Sarapuu.

“Ma lahkun poliitikast jäädavalt, soovides säästa Keskerakonda, kes on niigi avalikkuse turmtule all,” jätkas Sarapuu.

“Ma vabandan kõigi, eelkõige nõmmekate ees. Kinnitan, et mul olid parimad kavatsused ja mul on kahju, et need sellistena ei realiseerunud,” lisas endine abilinnapea.

Lõpetuseks palus Sarapuus austada tema privaatsust, et ta saaks oma eluga edasi minna.

Kaitsepolitsei (Kapo) pidas Sarapuu neljapäeval hommikul kinni prügiäri kriminaalasja raames. Kapo ja riigiprokuratuur menetlevad alates selle aasta 1. märtsist kriminaalasja, mille raames esitati neljapäeval Sarapuule kahtlustus teadvalt toimingupiirangu rikkumises eriti suures ulatuses. Lisaks kahtlustatakse kahte meest suures ulatuses toimingupiirangu rikkumisele kaasaaitamises.

BNS-UU

FOTO: PM/Scanpix

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused