Seitse momenti, mida on vaja eriolukorra lõpetamiseks

Rubriik Eesti On
©Uued Uudised
Koroona jääb endiselt maailma üheks suurimaks probleemiks. Pilt on illustratiivne.

Mitmel pool Euroopas on juba märgata soovi koroonaviiruse levikust põhjustatud piirangute leevendamiseks, ning sama mõeldakse vaikselt ka Eestis.

Rahvusringhääling kirjutab sellest, mida valitsus näeb esmavajalikuna eriolukorra ja piirangute lõdvendamisel ning nende hilisemal lõpetamisel. Esialgu peetakse olulisteks seitset momenti, millest otsused sõltuvad.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Esiteks: teadaolevate nakatunute üldarv. Teiseks: haiglaravile pandud nakatunute arv. Kolmandaks: juhitaval hingamisel olevate nakatanute arv. Need on kolm momenti, mille stabiilne langus on esmatähtis piirangute leevendamisel.

Neljandaks on olukord plaanilise raviga, ehk tavapatsientide haiglasse pääsemise järjekorra pikenemine üle kriitilise piiri. Viiendana on nimetatud isikukaitsevahendite olemasolu ja riigi nähtavat valmisolekut järgmise võimaliku viiruspuhangu tõrjumiseks.

Kuuendana on märgitud majanduse olukorda, sealhulgas töötuse määra. Seitsmendaks on rahva vaimne valmisolek taluda piiranguid. Praegu näitavad avaliku arvamuse küsitlused, et inimesed toetavad eriolukorda, kuid see ei pruugi kestma jääda.

Muidugi tuleb piirangute leevendamisel ja lõpetamisel jälgida paljusid erinevaid tegureid, kuid eelnimetatud on neist ühed olulisemad.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused