Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Selgus keskerakondlaste SDE-sse ülejooksmise turuhind

-
12.02.2024
Alati poolkükakil peremehe poole! Kalinka, kalinka, kalinka maja!

ERR teatab, et Harjumaa sotsiaaldemokraadid valisid piirkonna uueks esimeheks veel hiljuti keskerakonda kuulunud riigikogu liikme Jaak Aabi ning toetavad erakonna aseesimehe kohale samuti veel hiljuti Keskerakonda kuulunud Tanel Kiike.

Jaak Aab, kes enne seda kuulus 30 aastat keskerakonda, valiti üksmeelselt SDE piirkonna esimeheks. Senine piirkonna esimees Jüri Ross jätkab piirkonna juhatuses. Inimene oli sotsidele truu, ja siis tuli maailmavaadet hüvede vastu vahetanud vana sotside konkurent. Nii et tehku aga ruumi.

Paides 16. märtsil peetaval SDE üldkogul toetavad Harjumaa sotsid erakonna aseesimehena riigikogu liiget Tanel Kiike. Üldkogul toimuvatel valimistel on Harjumaa piirkonna kandidaadid erakonna juhatusse Jaak Aab ja Jüri Ross.

“Olen südamest tänulik usalduse eest, sest olen erakonnas olnud vaid kuu aega. Püüan seda igati õigustada, sest esimehe amet on ka suur kohustus. Meil on piirkonnas vahvad ja  ettevõtlikud inimesed, kellega võib igal ajal “luurele minna,” teatas Aab pressiteate vahendusel.

No näete – Aab on kuu ajaga saanud SDE-s nii omaks, et tahab sotsidega igal ajal luurele minna.

Lugupeetud sotsid, ärge teie parem äraandjaga luurele minge. Äkki pakutakse talle sel hetkel veelgi ahvatlevam koht, „kõht täis ja jõuluks koju“, ja ta annab teid kasvõi kadõrovlaste kätte.

Ikkagi Jedinaja Rossija kauaaegne tovarišš.

Россию захлёстывает уже затопившая Европу волна миграции