Siil Priidik külastas Politseiameti lapsedokumendi ankeeti ja jättis sinna kohad kahele pullist isale

Eesti,
- Updated
©Objektiiv
Siil Priidiku homoloo kaudu jõudis geipropaganda ka Eesti lasteaedadesse. Pilt on illustratiivne.

Homoagendat vastustavad inimesed on märganud, et paljud asjad samasoolisuse propageerijate tegemistes algavad pisiasjadest ning kujunevad ajapikku “uueks normaalsuseks”.

Postimees kirjutab (üllatus!), et politsei- ja piirivalveamet kaotas lapse esimese dokumendi taotlemise ankeedist ära väljad «ema» ja «isa» ning asendas need kahe väljaga «vanem». Veel möödunud aasta keskel olid need veel olemas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Pool aasta eest tuli politseis kasutusele uus ankeet, kus lapse vanemate jaoks on endiselt kaks rida selgitusega “vanem”, kuid juures olev kastike lubab märkida, kas ollakse mees- või naissoost.

“Ankeet ei ole kinnitatud määruse või mõne muu õigusaktiga ega mingilgi moel seotud kooseluseadusega,” kinnitas pressiesindaja. “Kuna kodakondsuse seadus kasutab terminit “vanem”, siis kasutame sama mõistet ka selles andmete esitamist abistavas ankeedis.”

Kui tegu on lihtsa kokkusattumusega, siis on see ikka hämmastav. Paraku on ilmselgelt tegu homoseksuaalsust toetavate mõistete sokutamisega dokumentidesse – ka pidi olema keegi inimene, kes andis võimaluse kirjutada mõiste “vanem” juurde kaks ristikest meessoo kastikestesse. Millisest juhusest siin rääkida saab – riigisüsteem laseb homoagendal ennast suunata.

Homoagenda õpetustes ongi nii paika pandud, et ebasoovitatav on geiülimuslikkuse pealetungi liiga jõhkralt ette võtta, sest see võiks ühiskonna nende vastu ässitada. Selle asemel soovitatakse vaikselt imbumist, et ühiskonda sellega harjutada ja mingil hetkel inimesed fakti ette seada, et homoseksualism ongi “uus normaalsus”.

Kindlasti on ka mitme isaga pullvasika Peetri ja siil Priidiku lugu lasteraamatutes, mitmete peremudelite tutvustused kooliõpikutes  ning klasside ühiskülastused homofilmide vaatamiseks sama “juhuslikud” nagu PPA uus ankeet…

Kas tegu on sotsist siseministri Katri Raiki viimase “miiniga” uuele siseministrile?

Allikas: Postimees

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused