Sinine Äratus asutas Pärnu osakonna

Eesti,
- Updated
©UU
fedor stokmahin

EKRE noorteliikumine Sinine Äratus asutas laupäeval, 20. aprillil osakonna Pärnus.

Asutamiskoosolekule kogunenud noortele rahvuslastele esines Sinise Äratuse esimees ja Riigikogu liige Ruuben Kaalep, seejärel arutleti Eesti poliitika, ajaloo ja rahvuskonservatiivse maailmavaate üle.

Sinise Äratuse Pärnu osakonna esimeheks valiti Taimo-Sten Ojasalu, koos temaga kuuluvad osakonna juhatusse Remo Raiesmaa ja Sigrid Riik.

Taimo-Sten Ojasalu on Paikuse Põhikoolis õppiv pikaaegne noorkotkas ja ajaloohuviline. Samuti õpib Paikusel Remo Raiesmaa. Sigrid Riik õpib Sindi Gümnaasiumis ning mängib klaverit ja viiulit.

„Sinine Äratus on seni olnud valdavalt Tartu- ja Tallinna-keskne, aga väga tähtis on, et rahvuslikud aated jõuaks noorteni igas Eesti nurgas,“ ütles Sinise Äratuse juht Ruuben Kaalep. „Peatse valitsuspartei noorteliikumisel on käimasoleva rahvusliku ärkamise teel suured ülesanded. Soovin Pärnu rahvusmeelsetele noortele edu ja jõudu!“

„Pean tähtsaks rahvuskonservatiivse maailmavaate levitamist noorte seas,“ sõnas kohaliku organisatsiooni juhiks valitud Taimo-Sten Ojasalu. „See ongi meie kindel plaan Pärnu Sinise Äratuse osakonnaga.“

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused