Sinine Äratus: Islamikogukonda tuleb vaadata kui gruppi, mitte üksikindiviide

Eesti,
- Updated
Islam

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna noorteliikumine Sinine Äratus teatas reedel meediale, et tunneb taas kord kaasa islamistliku terroriga silmitsi seisvatele prantslastele, kellele eelmine kord jäid ainsaks toeks sotsiaalmeedias lehvitatud lipud. See Prantsusmaad ei päästnud ja Eesti noored rahvuslased rõhutavad uuesti, et küsimus on fundamentaalselt milleski enamas.

“Me ei taha vastuseks kaameraid igale tänavanurgale või karmimat turvakontrolli lennujaamades,” ütleb Sinise Äratuse juhatusse kuuluv Ruuben Kaalep. “Me ei taha õpetussõnu, nagu see olekski uus normaalsus. Me ei taha ka kättemaksuks õhulööke Lähis-Idas. Me tahame, et lõpuks võetaks rahvusküsimustes meid kuulda.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Enamik Euroopas elavaid moslemeid ei ole terroristid, leiab Sinine Äratus, kuid sellegipoolest on immigrantide seas massimõrvarite ja muude kurjategijate hulk ebaproportsionaalselt kõrge. Kuna ajalugu koosneb rahvaste omavahelistest heitlustest, on nüüdki EKRE noorteliikumise hinnangul ainuõige rakendada moslemitest immigrantide puhul kollektiivset lähenemist.

“Grupina võttes on Euroopa islamikogukond agressiivne ja eksistentsiaalseks ohuks põlisrahvastele,” kinnitab Kaalep. “Jätkuv migratsioonilaine ja terrorirünnakud viivad Euroopat kodusõdade suunas. Tuleb rõhutada, et tegu ei ole üksnes islami ja Lääne vahelise religioosse konfliktiga, vaid see on eurooplaste ja mitteeurooplaste olelusvõitlus.”

Sellest lähtuvalt avaldab Sinine Äratus toetust kõigile Euroopa poliitilistele jõududele, kelle eesmärgiks on massiimmigratsiooni peatamine ja moslemite tagasiränne Aafrikasse ning Lähis-Idasse. Eesti peab senisest veelgi innukamalt kaitsma oma staatust etnilise rahvusriigina, on Sinine Äratus veendunud.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused