Sinine Äratus korraldab tõrvikurongkäigu eel rahvusvahelise rahvuslikult mõtlejate konverentsi

Eesti,
©Sinine Äratus
Hetk konverentsilt ETNOFUTUR-II

Pühapäeval, 23. veebruaril toimub 4. aastat järjest Tallinnas, Centennial Hotellis (Endla 15) algusega kell 12:00 EKRE noorteliikumise Sinise Äratuse eestvedamisel Eesti suurim üleilmne rahvuslik konverents ETNOFUTUR IV. Taaskord kogunevad päev enne vabariigi aastapäeva Euroopa rahvuslikud mõtlejad, poliitikud ja aktivistid, et rääkida Euroopa tulevikust.

Tervitusega esineb EKRE aseesimees, rahandusminister Martin Helme. Ettekannetega esinevad: XIV Riigikogu liige ja Sinise Äratuse asutajaliige Ruuben Kaalep, Ungari piiritara idee algataja ja Meie Kodumaa Liikumise juht László Toroczkai, Suomen Sisu ja Põlissoomlaste Noorte liige Toni Jalonen, parmupillirahvuslasest Sinise Äratuse liige Gemma Kits, Leedu rahvuslane ja noorteliikumise Kryptis juht Tomas Skorupskis, Fääri identitaarlane Fróði Midjord.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Piletihind konverentsile on 5€.

Kommentaarid

2 commentsOn Sinine Äratus korraldab tõrvikurongkäigu eel rahvusvahelise rahvuslikult mõtlejate konverentsi

  • Avatar

    koroshenko sugused tiblad jooksevad kohe guugeldama, kes need nimed on. koroshenkode ajumaht ei küündi selleni, et tulemustes leiad laialdaselt vasakpropagandat ja nagu me teame, siis tituleeritakse kõik kes ei ole euroopa rahvaste hävitamise poolt on paremäärmuslased. Aga mis me koroshenkodest ikka tahame, nad ju marksismi kasulikud idioodid ja kui nende soovunelm peaks tõeks saama siis panevad need samad keda nad ülistasid kraaviäärde.

  • Avatar

    No ma olen õnnega koos, et Alexey mu sõber ei ole.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused